Ester Ledecká a její cesta na ZOH 2018. Dočká se státního vyznamenání?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

To, že je Ester Ledecká hvězda, které nemá své ženské, natož české obdoby, to není potřeba zmiňovat. Gratulujeme k neuvěřitelnému úspěchu! Někdo by však měl ocenit i ty, kteří ocenili píli Ester Ledecké ještě více. Grafikům a jiným photoshop nadšencům dvojnásobné zlaté vítězství neuniklo a dali se do práce. Zde vám přinášíme ty nejlepší! V hlavní roli: TMBK.

Ester Ledecká a první zlatá medaile (snowboard)

Ano, málokomu asi unikla značná podobnost se scénou z PULP FICTION, kde je Travolta naprosto zmatený. Bezprostředně po tom, co Ester Ledecká projelá cílem, byla zmatená úplně stejně.

Na neskutečný příběh Ester je i Forrest Gump krátký. Někdo prostě začne běhat, někdo lyžovat. Vtipné na tom je i to, že původně to prý byly lyže Shiffrinové.

Příspěvek sdílený TMBK (@tmbkofficial),

Českému národnímu týmu pak nakonec jednou nestál v bráně Francouz, ale prý „francouzka“. Ester Ledecká si údajně jednou půjčila i brusle. Bohužel se ale nezúčastnila i posledního západu.

Ester Ledecká a druhá zlatá medaile (lyže)

A pak se to stalo, všichni Češi se znovu semknuli v jeden národ na chvíli tady byl „zemský ráj to napohled“. A tohle? Náhoda? Nemyslím si.

Příspěvek sdílený TMBK (@tmbkofficial),

I Forrest Gump je na to stále krátký. Jako my všichni. Vždyť jsme ještě před chvílí byli všichni politologové. 

Ester Ledecká a její návrat domů

Údajně ji také čeká státní vyznamenání. Přidá se tak mezi tak významné osobnosti českého národa, jako ji Daniel Hůlka nebo František Ringo Čech! Prezident Miloš Zeman už na ní čeká na Letišti Václava Havla i s Jiřím.

Příspěvek sdílený TMBK (@tmbkofficial),

Sdílet článek

Komentovat článek