Nikola Čechová a výlet s Colinem! Jak vypadal celý trip?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Nikola Čechová, známá taky jako Shopaholic Nicol, je slavnou českou youtuberou s 477 tisíci odběrateli. Tato mladá sympatická slečna je velice optimistická a svým úsměvem si získala řadu fanoušků. Nedávno od společnosti Coca Cola získala hippie vůz Colin od Volkswagnu a vydala se na výlet. Jak vypadal?

Nikola Čechová za volantem starého veterána

Krásný sluneční den  se perfektně vydařil, když se Nikol s kamarádkami vydala na šílenou dámskou jízdu. Celá cesta trvala dva dny a byla již předem naplánovaná a za nás osobně musíme říct, že se vskutku vydařila. I když pro Nikolu bylo ze začátku obtížené zvyknout si na volant bez posilovače, tak po čase našla se svým novým parťákem společnou řeč. Jelikož v té době probíhal festival v Karlových Varech, tak směr jízdy byl naprosto jasný.

V Karlových Varech se dámy  pěkně projely na kolonádě a všechny byly mile překvapeny, že lidé na ně mávají a usmívají se. Nejspíš ostatní čekali, že v takovém starém veteránu naleznou starého pána, ale opak byl pravdou. No nepotěšilo by vás, kdyby se na vás během oslav usmívaly krásné dámy?

V druhé polovině dne holky zajely do kampu za KV a následně si udělaly pěší výlet do města, kde si prošly kolonádu a užívaly si slavností. Vrchol večera dámy zakončily přespáním v Colinu, i když se původně plánovalo využití stanu. Na to nedošlo a zřejmě to ani jedné nevadilo.

Let nad Karlovými Vary a hurá na svatbu!

Začátek druhého dne byl provázen snídaní s rohlíky a paštikou. Není nad českou výletní klasiku, díky které si člověk vzpomene na všechny dovolené u moře a krásně si zavzpomíná. Po snídani nezbýval čas a jízda pokračovala dál. V Karlových Varech se holky rozdělily a Nikol s klukama zamířila na letový komplex, kde prožili úžasný let s perfektním výhledem. Skutečně skvělý zážitek, který Nikol závidíme.

Samozřejmě Nikol je kromě YT aktivní taky na Instagramu. Ještě před návštěvou KV i následným letem si stihli  všichni udělat malou pauzu a pořídit pěkné fotografie s Colinem. Podívejte se.

Na svatbu jela Nikol do Tábora už se svým přítelem Kubou. Pěkně se připravili a očividně si i svatbu užili, stejně jako novomanželé. Další den ráno se již Nikol musela s Colinem rozloučit, avšak věříme, že na starého veterána budou mít všichni krásné vzpomínky. Co myslíte vy, líbil by se vám takovýto výlet? Klikněte na odkaz pro zhlédnutí videa.

Za drbomat vám novinky z YT scény přináší Jakub


Mohlo by vás zajímat
Fatty a Youtube. Konec nebo nový začátek?
Fatty Pillow je zpět! Utrum na Youtube končí.
Kdy požádá Jirka Král Kao o ruku?

 

Sdílet článek

Komentovat článek