MenT v Amsterdamu! Jak hodnotíme jeho trip?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

MenT stále vytváří svůj originální conteeent! Ne, teď seriózně. MenT je jeden z mála youtuberů, který ukazuje svým fanouškům svět ze zcela jiné perspektivy. Nedávno byl na návštěvě Amsterdamu. Co vše si vyzkoušel a kdo ho při závodech porazil? Přečtěte si naše hodnocení!

MenT a výlet do země nezemně s Jonášem Čumrikem a Natálií Kotkovou

MenT a jeho celý příběh začíná kde jinde, než v Praze. MenT se hned v úvodu vydává na letiště v Praze, kde potkává Natálii i Jonáše. Všichni jedou do Amsterdamu, avšak každý z jiných důvodů. Společně si však celou cestu dozajisté užili. My se však budeme plně soustředit na hlavní osobnost tohoto článku a tím je Honza.

Jan hned po příletu do Amsterdamu zamířil do sídla společnosti Jaguár, kde si vypůjčil na zkoušku nový elektromobilový Jaguár I PACE. Po zapůjčení vozidla (nejspíš reklama pro Jaguár) se vypravil spolu s ostatními na zkušební parkoviště. Kromě skvělého porovnání vozu nám také Jan poskytl super záběry interiéru. Jednou z velkých zajímavostí na zapůjčeném vozu je jeho sledování činnosti řidiče. Na základě užívání pedálů se následně vytvoří hudební remix, který i zazněl na konci MenTova  videa.

Závody, aneb když MenT prohrává.

Jako způsob vyzkoušení nového vozu byl zvolen závod okolo kuželů na parkovišti. Jak Jan, tak i Jonáš s Natálií se závodu účastnili. Podstata závodu spočívala v co nejrychlejší jízdě okolo kuželů a ti s lepším časem nakonec vyhráli. V hale vedle parkoviště visela i digitální tabulka skóre, která jasně prokázala jednu věc.

MenT prostě není nejlepší. I když byl pevně přesvědčený, že jeho výsledky nebyly vůbec špatné, opak byl pravdou. Ne jenom, že ho Jonáš porazil, ale i na samotné tabulce se umístil pod první polovinou. Ou… Nicméně věříme, že jeho ego to ustálo zcela bez problému, ale mohl by se trošku zlepšit. Po závodech došlo na menší oběd v centru města a cesta na hotel. V závěru videa se všichni šli podívat na koncert Dual Tipu, na který byli pozvaní.

Naše hodnocení

I když se nám líbí video, které nám MenT ukázal, tak si myslíme, že zde dochází k mírnému tříštění pozornosti a energie, Mnohem smysluplnější by pro nás bylo video zaměřené buď na daný Jaguár s více informacemi o elektromobilu, nebo pouze cestovatelské video z Amsterdamu. Takto je to půl na půl a osobně si myslíme, že by z toho šlo vytěžit víc. Avšak z pozice diváka se vše jednoduše soudí. Co myslíte vy, líbilo se vám nové video od MenTa?

 

Za drbomat vám novinky z Youtube scény přináší Jakub.

 

Mohlo by vás zajímat
MenT má nové auto? Co za mašinu si koupil a jaký na ní máme názor?
Roth Wellden: Vyjádření k odchodu Jirky. Jak jej hodnotíme?
Kovy v Berlíně a gauč z vozíků. Ma cenu dále sledovat jeho kanál?
Ale ne, Jirka Král končí s YouTube?

Sdílet článek

Komentovat článek