MenT: rozhovor pro LsA. Video stříhám i 15 hodin.

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

MenT byl dva dny zpátky pozván na rozhovor. Štěstí zde měl online magazín LsA, který s MenTem celý rozhovor uskutečnil. My vám zde přinášíme ty nejzajímavější věci z celého rozhovoru. O čem se MenT zmínil? Přečtěte si článek!

MenT a jeho cesta

MenT se v rozhovoru zmínil, že na youtube natáčí videa již od svých 12ti let! To je bezmála skoro 10 let, co již tvoří obsah pro svůj youtube kanál. Samozřejmě, ze začátku jeho tvorba stála za zlámanou grešli, ale podívejte se teď! Teď je to jeden z nejlepší youtuberů i influencerů na plátně české scény. Wau! Tady někdo prostě ví jak na to. MenTovi to zcela přejeme, jelikož si to zaslouží.

MenT má aktuálně na svém YT kanále něco přes 1.2M odběratelů. Co však někteří nemusí zaručeně vědět je fakt, že MenT má i svůj druhý kanál MenTlive, kde nahrává neherní videa ze svého života. Tento kanál má skoro 300 tisíc odběratelů. Zcela doporučujeme dát si zde odběr, pokud jste tak ještě neučinili.

Stříhání videí je náročné. Co MenT používá pro střih videí?

Ze začátku se Jan svěřil, že užíval klasický Movie maker, vzpomínáte si na něj? Postupem času však přešel na velice kvalitní program Sony Vegas, který využíváme i my. Avšak Jan se také učí v programu Adobe premiere, na který nejspíš časem přejde. Každopádně MenT potvrdil, že kvalitně stříhat se dá v jakémkoliv programu, ale zkušenější střihači u mladších a placených virtuálních studií ocení hlavně novější a lepší funkce.

Dle jeho slov je stříhání velmi časově náročné. U herních videí nad střihem stráví hodinku či dvě, zatímco u jiných neherních videí se časová náročnost rozšiřuje na epických 10 – 15 hodin. Z těchto důvodů má MenT v aktuální době již několik střihačů, jelikož by to sám nejspíš nezvládal stíhat.

Za nás jsou toto ty nejpodstatnější informace z celého rozhovoru. Jakou tvorbu byste si od MenTa přáli více? Videa z jeho života nebo spíše podporujete jeho herní kanál?

Za drbomat vám novinky z Youtube scény přináší Jakub

 

 

Mohlo by vás zajímat
Fattypillow světu odhalil své minulé Já! Jaký na něj máme názor?

MenT, Bax a wasabi. Challenge, která ukázala kdo má koule.
Bé Há u Honzy. Co vše společně dělali a s čím se nám svěřili?
Kazma o psychickém tlaku i konspiracích během projektu 1/10

Sdílet článek

Komentovat článek