Letní inspirace Youtubera Jirky Krále: vyražte na Aljašku!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Moře, teplo, pláže a opalování? Představa ideální letní dovolené většiny z nás. Jirka Král však letos vyrazil někam úplně jinam.

Jirka, jehož Youtube kanál odebírá 900 tisíc odběratelů, se blíží se magické hranici milion odběratelů, za kterou si vyslouží Gold Youtube button. Ten na česko-slovenské scéně vlastní pouze úspěšný slovenský Youtuber GogomanTV. Oslavit svůj velký úspěch tak mohl přímo na dovolené se svou přítelkyní, její sestrou dvojčetem a jejím přítelem.

A post shared by Jirka Král (@jirkakral) on


Pokud, když se řekne Aljaška, vidíte sníh, ukrutnou zimu, soby, ledovce a eskymáky, pletete se. Tedy alespoň v letních měsících. Jirka nás každý den na svém Instagramu přesvědčuje, že Aljašku prostě musíme navštívit. Krásná příroda, teplota často mezi 15 a 20 °C, všude hory a průzračně čisté řeky… Přesvědčte se sami:

A post shared by Jirka Král (@jirkakral) on


Velkou část dovolené tráví parta na lodi, která svou velikostí přípomíná Titanic. Jirkova přitelkyně Kao je travel/fashion/beauty bloggerka a všemi deseti doporučujeme i její blog, který je (kromě příspěvku o Aljašce) plný dalších inspirativních míst z celého světa. Jirka Král si Aljašku zjednodušeně představoval jako hory, lesy a řeky, Kao naproti tomu jako ledovce a tuleně. Oba však měli pravdu a obě jejich představy se naplnily:

A post shared by @little.kao on


Jejich příspěvky na sociálních sítích sledujeme s úžasem nejen my, ale i jejich kolegové z branže – srdíčko k Instagram fotkám nezapomene dát například Shopaholic Nicol, Kačí z My Cooking Diary, Youtuber Kovy či Jirkova sestra Katka z kanálu Svět podle Katky.  

Sdílet článek

Komentovat článek