Fattypillow světu odhalil své minulé Já! Jaký na něj máme názor?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

FattyPillow nedávno odhalil své staré profily na x-chatu či seznamce lidé.cz. Kromě starých fotografií jsme se dozvěděli dalších pár zajímavých věcí. Zjistěte je!

FattyPillow jako největší balič z města?!

Při zhlédnutí fotografií jsme se fakt neskutečně nasmáli. Nikoliv z důvodu posměchu a trapnosti, ale humoru s jakým to Fatty zkrátka umí podat. Fatty nám všem ukázal svou několikaletou historii na seznamkách, kde si zakládal „vylhané“ profily. Vylhané, jelikož zde lhal o svém věku, ale kdo z nás to tak také nedělal, že? My osobně jsme taky jako malí měli své profily a neustále jsme chtěli mít tu nejlepší možnou známku ze všech a obsadit první místa v oblíbenosti.

Otázkou však je, jak vypadal Fatty ve svých 14 letech? Zde je odpověď. Celkově, lze vidět, že Fatty je mnohem hubenější, ale fotka perfektně sedí k jeho show-off charakteru. Peckovní sada oblečení od G-Unit, no to se jen tak nevidí. Celkově na nás zde Fatty působí zcela normálním dojmem jako klasický teeneager, který se chce zviditelnit. Avšak aktuálně Fatty řeší i jiné záležitosti, o kterých se zmínil pouze okrajově.

Fatty opět v dietě?

Nedávno se řešil celkem závažný zdravotní problém, kterým Fatty trpěl z důvodu jeho zvýšené hmotnosti. Bylo mu prostě špatně, bolelo ho břicho, trpěl průjmy a nemohl ani pořádně jíst. Celkově byl z toho unavený, nesvůj a nějakou dobu ani nenatáčel videa. Dle všeho vzal tzn. rozum do hrsti a začal se sebou něco dělat, což je velmi příjemná zpráva. Fattymu to přejeme a doufáme, že u toho vydrží.

Sám Fatty se již několikrát na streamu zmínil, že se můžeme těšit na pokračování Fattyho cesty. V tomhle ohledu bychom si přáli vidět více videí i tvorby. Zdraví máme přece jenom jedno a věříme, že po úspěšné Fattyho cestě by Karel mohl být skvělou motivací i pro druhé. To by se skvěle i otisklo na jeho slávě a případném výdělku. Co myslíte vy, zvládne FattyPillow zhubnout?

Za drbomat vám novinky o Fattym přináší Jakub

 

Mohlo by vás zajímat
MenT, Bax a wasabi. Challenge, která ukázala kdo má koule.

Bé Há u Honzy. Co vše společně dělali a s čím se nám svěřili?
Kazma o psychickém tlaku i konspiracích během projektu 1/10
Jirka Král v show Jana Krause. Jak podle nás dopadl?

 

 

 

 

Sdílet článek

Komentovat článek