Fatty Pillow dnes slaví narozeniny, jaký dárek dostal od Ondry Sokola?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Fattyho Pillow asi netřeba představovat. Pokud však netušíte o kom je řeč, je Vám pravděpodobně přes pětadvacet…

Fatty Pillow, vlastním jménem Karel Sivák, je youtuber a streamer, který si získal srdce tisíců lidí. Ať svým kontroverzním a sprostým jednáním, nebo pak polévání se šlehačkou či jiným jídlem. Ať už Vám to zní jakkoli absurdně, zjevně to Fattymu vychází.

Fatty je rekordmanem hned v několika ohledech. Za prvních 11 měsíců své kariéry dokázal získat více než 240 tisíc odběratelů na Youtube a přes 150 tisíc sledujících na službě Twitch. Jeho Youtube kanál k dnešnímu dni odebírá více než půl milionu odběratelů, což je krásné číslo!

Mimochodem, charismatický mladík dnes slaví své 25. narozeniny a my bychom mu tímto chtěli popřát všechno nejlepší. Nejen #fattyarmy nebo #fattyfamily dnes zaplavila všechny jeho sociální sítě obrovskými gratulacemi. Karel na svém Instagramu všem hromadně poděkoval a přislíbil, že bude ve svém boji za zdravějším já bojovat i nadále. Fatty se dal totiž nejen na sport a zdravou stravu, aby si zlepšil fyzické zdraví, ale snaží se také vyléčit i svou duši.

A post shared by FattyPillow (@fattypilloww) on

Fattyho kolegou a kamarádem je i herec Ondřej Sokol. Ten možná i náhodou dal Karlovi předčasný dárek k narozeninám. Ondra se totiž objevil na přednarozeninovém streamu na Twitchi, který věřte nebo ne, sledovalo neuvěřitelných 20 tisíc lidí a stal se tak 5. nejsledovanějším streamem na světě!

A post shared by FattyPillow (@fattypilloww) on

O dva dny později se Karel vypravil do rodné Třebíče a k dalšímu speciálnímu streamu se tentokrát přidala i Fattyho maminka, po které bezpochyby svůj um a vtip zdědil. Na jeho Instagramovém příspěvku se můžete přesvědčit, že nejen šlehačka tentokrát tekla proudem!

A post shared by FattyPillow (@fattypilloww) on

Sdílet článek

Komentovat článek