Fatty Pillow a výsledky z autoškoly. Má řidičák?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Fatty Pillow dělá již nějakou dobu řidičák. To řada lidí ví. Co však všichni neví, je jak a zda vůbec udělal závěrečné praktické zkoušky z jízdy. Přečtěte si článek a zjistěte, jestli je udělal.

Fatty Pillow jako vystrašený banán

Nemyslíme to urážlivě, ale věříme, že nějak by se Fatty sám nazval. Fatty se vyjádřil, že byl doslova propocený až na prdel z celé praktické zkoušky. V den, kdy mělo dojít na test, tak jej zastihla řada nešťastných příhod. Hnedka z rána měl ze stresu zažívací potíže, které odváděli jeho pozornost, a ještě více ho stresovaly. V hlavě mu také zněla celkem negativní myšlenka – pokud to neudělám teď, další termín dostanu až za měsíc. Celkově byl Fatty, dle něj, ve velkém stresu.

Vůbec Fattymu do karet ani nehrál fakt, že praktickou zkoušku v daném pražském okruhu udělalo pouze 20% zájemců. Z celé skupiny nebyl Fatty prvním zkoušeným, což by některým mohlo poskytnout úlevu, avšak… Předchozí zájemci o ŘP testy neudělali a pak přišla řada na Karla.

Komisař si z Fattyho dělal srandu a byl přísný

Po usazení do vozidla měl Karel problém s nastavením sedadla kvůli jeho objemu a tloušťce. Díky tomu si taky musel od komisaře poslouchat poznámky typu – žena mi tvrdí, že jsem tlustý, ale když teď vidím vás, tak mi to nepřijde. Celkově byl komisař na Fattyho první polovinu praktické jízdy celkem přísný, ale posléze již byl uvolněný, když viděl, že Fattymu to jde. Celá jízda byla zakončená i perfektním zaparkováním vozidla a z celku vyplývajícího hodnocení – prošel.

Je to tak. Fatty má aktuálně řidičák, avšak bude si na něj muset ještě měsíc čekat, jako každý jiný. Jde čistě o českou byrokracii. A jak to máte vy? Máte řidičák či si ho plánujete udělat?

Za drbomat vám novinky o Fattym přináší Jakub

 

Mohlo by vás zajímat
MenT: rozhovor pro LsA. Video stříhám i 15 hodin.
Fatty světu odhalil své minulé Já! Jaký na něj máme názor?
MenT, Bax a wasabi. Challenge, která ukázala kdo má koule.
Bé Há u Honzy. Co vše společně dělali a s čím se nám svěřili?

Sdílet článek

Komentovat článek