Divoká noc? S kým skončil Fatty Pillow v posteli?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Fatty Pillow, vlastním jménem Karel Sivák, je Youtuber a Streamer, který si získal srdce desetitisíců lidí. Již nějakou dobu ho můžeme sledovat také na jeho cestě, která se line za hubnutím a zdravím. Fatty za dozoru profesionálního trenéra a nutričního poradce už zhubl téměř 30 kg tuků za pouhých 6 měsíců.

Fatty Pillow tak je svým kontroverzním, sprostým, ale stále vtipným příběhům ze svého života přidal něco, co má i jinou než jen zábavnou rovinu. Na svém paralelním Youtube channelu Fattyho cesta inspiruje a motivuje více než 120 tisíc lidí.

Tento účet se dokonce umístil mezi desítkou nejlepších motivačních profilů na českém Internetu v rámci vyhlášení Czech Blog Awards v kategorii Ynspirology Award. Obstál tak v konkurenci Youtuberky Kate Rezkové, Koki, blogu Za normální holky i vítězného Mr. Krisse. Jen tak dál, Fatty. Nebo už Slimmy?

I v osobním životě se Fattymu viditelně lépe daří. Po ošklivém a fanoušky hojně sledovaném rozchodu však po jeho boku nepotkáváme nikoho nového. Jeho expřítelkyně Sára Holanová je jednou při společném streamu suše oznámila, že není ten pravý a ze streamu dokonce odešla. Nikdo však netušil, že tato výměna skončí dramatickým rozchodem. Sára za sebou nakonec pálila všechny mosty, velice nelibě se o Fattym vyjadřovala, který všemu jen přihlížel. Naštěstí však jeho život dostal nový směr.

Fatty Pillow a jeho rána

S kým tedy tráví Fatty Pillow dny,noci i rána? S tím nejvěrnějším! S Biscuitem! Ten mu v jeho pražském bytě dělá společnost. Jak je vidět, jsou to parťáci. My se však ale těšíme i na to, až se po bohu Karla začne opět objevovat nějaká slečna. Patricie Solaříková je však jen kamarádka.

Sdílet článek

Komentovat článek