Děsí vás vystupování na veřejnosti? TerezaInOslo ví, jak na to!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Úspěšní lidé, kteří se dokázali prosadit v silné konkurenci mají náš obdiv. Jednou z takových lidí je i TerezaInOslo – Blogerka, ale v současné době spíše maminka malého Williama. Se svým příběhem se podělila ve své knize Šlehačková oblaka, se svými tipy a radami se se často podělí na svém blogu.

TerezaInOslo a její Šlehačková oblaka

Tereza Salte v současné době už není „in Oslo“, ale v Praze. Rozhodla se podobně jako Kovy, že sepíše svůj životní příběh. Zatímco Kovyho kniha sloužila jako nástroj pro Coming out, Tereza v něm vypráví celý svůj příběh – od dětství přes těžké tréninky gymnastiky až po vysněné Norsko, kde zažila největší odloučení od všech lidí. Nakonec tam však potkala svého teď už manžela.

Blog TerezainOslo je dvojnásobným vítězem Czech Blog Awards, avšak letos první místo neobhájila. Se svým manželem založila agenturu Elite Bloggers Hub, která zastupuje blogery v marketingové komunikaci s firmami a následně zajišťuje zprostředkování marketingových kampaní. Mezi jejich „ovečky“ v současné době patří například A cup of style, Anie Songe, Smooth Cooking či Pavlína Jágrová.

Tereza mimo svého syna, blogu a agenturu příjímá nabídky na workshopy a přednášky, kde se naživo snaží předat to nejlepší. Naposledy přednášela před Vánoci na krásné konferenci pro ženy DREAM BIG. Sama však přiznala, že s mluvením na veřejnosti měla v minulosti velký problém, neboť se domnívala, že s ukončením vysoké školy skončilo i veřejné vystupování.

13 tipů, jak bravurně zvládnout prezentaci

terezainoslo.com: „Bojíte se mluvit na veřejnosti? Potí se vám ruce, vyschne vám v puse a máte černo? Tak to jsem já před někola lety… Mám pro vás článek, který se bude jednou hodit úplně všem. 13 tipů, jak na bravurní prezentaci. 👏🏻 Jestli jste si někdy mysleli, tak jako já, že po vejšce už nebudete muset nikdy mluvit na veřejnosti, tak to byla velká chyba. Tak označte ty, kterým by se článek právě te mohl hodit. Třeba jim pomůže a dodá naději, že se to zvládnout 🖤“

A protože si myslíme, že by tyto rady mohly pomoci i vám, podělíme se s vámi o článek, který najdete na blogu TerezaInOslo: 13 tipů, jak zvládnout bravurní prezentaci. 

Sdílet článek

Komentovat článek