Carrie Kirsten je pod neustálým nátlakem fanoušků, co jim vadí?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Carrie Kirsten je krásná 19letá Youtuberka, která se objevuje na české scéně již pár let. Videa na svůj Youtube kanál přidává od března 2014. Dochází k tomu, že prostě a jednoduše dospívá, což je přirozené. Její videa i vizáž se mění, což se nelíbí jejich fanouškům. Ti se neustále dožadují „staré Carrie“. 

Z videí, které měly pouze zábavnou rovinu se posouváme k motivačním i názorovým, na jejím kanále však stále zůstávají i zábavné sketche. Carrie Kirsten prošla významnou proměnou i v oblasti vlastního vzhledu. Z nenamalované dívky s vlasy v culíku, která na sobě měla nejčastěji triko, mikinu a jeansy nebo tepláky se stala mladá dáma. Na nohou měla vždy tenisky a nenosila žádné doplňky. Nevyhledávala lidský kontakt, trpěla sociální fobií, která ji bránila jezdit hromadnou dopravou či navštěvovat prezenčně školu.

V poslední době se však Carrie Kirsten začala více věnovat modelingu, kdy se dokonce zúčastnila soutěže krásy Miss Léta 2017. Jedná se o soutěž, která hledá tu nejvtipnější a současně nejkrásnější dívku, která si umí užít léta naplno. Carrie postoupila až do finále, kterého se kvůli pracovním povinnostem nemohla zúčastnit. I tak si ale vysloužila titul Miss Social Media. 

Velkým úspěchem je také umístění mezi 77 nejvlivnějšími Čechy na sociálních sítích. 

Vizáž Carrie Kirten, kdy experimentuje s módou i líčením, se však nelíbí jejím fanouškům. Ti neustále v komentářích lamentují nad tím, jak je výrazně namalovaná, jak už to není Carrie jakou znají, ať nedělá zajímavou apod. Skalní fanoušci Carrie pak brání a v komentářích to jede. A takto je to u každé fotky.

I pohár trpělivosti věčně pozitivní Carrie Kirsten přetekl a rozhodla se situaci jednou pro vždy vyjasnit. Na svůj profil přidala profi fashion fotografii s dlouhým komentářem.

carrie_kirsten : Když už jsou ty Vánoce a všichni se k sobě mají chovat hezky, chtěla bych vás o něco slušně požádat. Posledních pár měsíců se neustále doptáváte a dožadujete nějaké “STARÉ CARRIE”. Tak bych vám na to chtěla říct, že ŽÁDNÁ STARÁ ANI NOVÁ NENÍ. Jsem to stále já, jedna a ta samá, jenom se trochu vizuálně měním, protože je mi pouze 19 let a stále ještě s dovolením dospívám. Tak, jak jsem vypadala před 2 nebo 6 lety už prostě NIKDY vypadat nebudu a je to úplně stejné, jako byste mi chtěli ve 40 vyčítat, že se mi např. dělají vrásky a že nemám obličej jak před 10 lety, nebo že jsem změnila svůj styl oblékání na více formálnější, než dříve…

Zkrátka tím, že do mě budete rýpat, stejně nic nezměníte, nijak mě neovlivníte a buď moje “změny” a dospívání přijmete a budete respektovat, nebo ne a v tom připadě bude lepší se rozloučit. Jiná cesta není, děkuji za pochopení🙏🏽
PS: A vůbec nechápu, co je to teď za trend, vymýšlet, že výraznější líčení hned znamená namyšlenost, to je s prominutím názor k smíchu a je vidět, že ti, co to píší, nevědí, co už by si našli ke zkritizovaní. 
Užívejte radši svátků, volna, radosti a važte si svého zdraví namísto ztrácení času s hledáním chyb na druhých – tím stejně nikdy nic nezískáte. A to je jen dobrá rada od srdce 🙈“

Carrie Kirsten na Flowee

Likem příspěvek podpořila i její sestra Andy Coconut a Youtuberka Kristýna z kanálu Christie&babies, společně s dalšími téměř 30 tisíci lidmi. A světe div se, komentáře byly opět rozpolcené jako obvykle.

Každopádně, pokud Vás Carrie Kirten baví a zajímá, navštivte spíše portál Flowee.cz, kde přidává skvělé úvahy ve formě blogu. Tak poznáte tu „pravou Carrie“. Žádná „stará“ ani „nová“ Carrie totiž neexistuje.

Sdílet článek

Komentovat článek