Aleš Lamka a neskutečné záběry z nové posilovny!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Tak a je to tady. Aleš Lamka nám konečně poskytl dlouho očekávané záběry z nové posilovny, na které jsme se všichni tak neskutečně těšili. Fanoušci ze všech stran na Aleše tlačili, ať už to vydá. No a jak to tedy vypadá?

Aleš Lamka na to prostě má!

Aleš Lamka se sám vyjádřil, že je vděčný za tu životní šanci, kterou dostal. I když ho to stálo roky práce a dřiny, tak je spokojený, že mohl odejít ze svého bývalého zaměstnání a stát se podnikatelem. Ale jeho největším darem a přínosem pro nás všechny, je jeho schopnost vzdělávat a motivovat. Aleš nám za ty roky ukázal, že se prostě nevzdává a sám pracuje na svém vlastním progresu, ať dle jeho slov, prostě roste!

Do dnešních dnů Aleš trénoval převážně v domácí posilovně svého kamaráda, ale to se teď změní. S tím, jak se Aleš stěhuje, tak si vybudoval svou vlastní posilovnu. Samozřejmě celý projekt je na jednoho člověka trošku velký, a tak mu pomohli jeho kamarádi i partneři v podnikání. A jak to tedy vypadá, co nás nejvíce zaujalo?

Nový dům, nový král.

Přesně takhle to cítíme hned po tom, co jsme zhlédli velké grafické znázornění napumpovaného Aleše snad přes polovinu plochy zdí. Jde vidět, že Aleš se prostě cítí a to zaslouženě! Aleš dřel jako kůň, pomohl nám všem, může si to tedy dovolit. On sám se vypracoval do takové pozice a my mu to přejeme.

Video je zveřejněno!! Je to k neuvěření, ale je to zde. Nastal čas rozloučit se se starou domácí posilkou, ve které to všechno začalo. Využíval jsem ji přes 9 let a udělal ze mě to, co dnes jsem! Pojďte se podívat, jak to aktuálně vypadá v mé nové domácí posilovně! Odkaz na instastory a na profilu! . . 👉Online coaching – Jídelníčky a tréninkové plány na míru. Odkaz na profilu! 👉 Rise and Shine, Proteiny, Bcaa, Kreatin, Máslíčka, Trika, Tílka, Kraťasy, Mikiny, Čapky SUPERHUMAN – najdeš na www. aleslamka.cz/produkty 🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝 #superhuman #jídelníček #motivation #motivace #onlinetrener #onlinecoach #cvičit #zábava #kulturistika #bodybuilding #aleslamkafitness #aleslamka #muscle #lifestyle #diet #fun

A post shared by Aleš Lamka (@aleslamka_fitness) on

V novém prostředí, které zafinancoval nejspíš sám, se opravdu cítí dobře. Lze si toho všimnout na základě emocí, které projevuje. Sice, i když nová posilovna není ještě kompletně hotová, tak pro představu nám Aleš ukázal, jak to asi bude kompletně vypadat. Celkově už jen z toho, co jsme měli možnost zhlédnout, soudíme, že projekt se vydařil. Posilovna působí opravdu skvělým dojmem i plností. Je přizpůsobená plně Alešovým potřebám, takže lze čekat u Aleše parádní gainy. A co na jeho novou posilovnu říkáte vy?

Na video se můžete podívat zde.

Za drbomat vám novinky z fitness světa přináší Jakub

 

Mohlo by vás zajímat
Filip Grznár vs. Youtube. Stop rubriky o steroidech.
Karlos Vémola vs Samuel Pirát! Výzva na další zápas?
Fatty Pillow je zpět! Utrum na Youtube končí.
Kdy požádá Jirka Král Kao o ruku?

Sdílet článek

Komentovat článek