Aleš Lamka: Spousta novinek a problémy s nabíračkou

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Aleš Lamka se v nové posilovně cítí velice dobře. Avšak aktuálně čelí hned několika výzvám, které se týkají posilovny, ale i psychiky. Jaké to jsou? Přečtěte si článek!

Aleš Lamka online trenér

Aleš je vysoce známý online trenér. To si plně uvědomuje a očividně vůči sobě zaujímá stejně přísný postoj jako vůči svým klientům. Na Aleše, který je již asi půl roku v nabíračce, začíná doléhat psychická zátěž. Prostě přibral a aktuálně váží asi 89 Kg, což je asi o 12 kilo víc, než během minulé diety. A je to znát. Aleš to na sobě vidí, že prostě tloustne a je více a více zalitý tukem. Každý, kdo si těmito stádii již prošel, ví, že je to opravdu psychická zátěž.

Během vyšší hladiny tělesného tuku se snižuje testosteron, člověk to na sobě pociťuje. Jedinec je pak méně proaktivní, akční a celkově má míň a míň chuť se překonávat a riskovat. Aleš se přesně vyjádřil, že už se těší, až z nabíračky přejde opět do diety.

Nové zrcadla, molitany i VIP intro

Nově lze v Alešově posilovně nalézt nainstalovaná zrcadla i zakoupené molitany, které poslouží pro zvukovou izolaci celého objektu. Posilovna se tedy neustále rozšiřuje a bohužel i opravuje. Při cvičení mrtvých tahů se totiž poškodila podlaha, která se teď bude muset opravit. Avšak ti TOP fanoušci Aleše se mohou těšit na nové, skvělé VIP intro.

A to není vše! Aleš si také nedávno zakoupil nový mercedes a díky tomu byl pozván do pořadu – ukaž káru. V minulosti toto pozvání několikrát odmítl, ale nakonec se nechal překecat a snad během měsíce uvidíme Aleše i v tomto pořadu, kde plně představí své auto, kterému dle jeho slov nerozumí. Co na to říkáte, podíváte se na daný díl s Alešovým autem?

 

Za drbomat vám noviniky o Alešovi přináší Jakub

 

Mohlo by vás zajímat
Fattypillow světu odhalil své minulé Já! Jaký na něj máme názor?
MenT, Bax a wasabi. Challenge, která ukázala kdo má koule.
Bé Há u Honzy. Co vše společně dělali a s čím se nám svěřili?
Kazma o psychickém tlaku i konspiracích během projektu 1/10

Sdílet článek

Komentovat článek