Karlos Vémola chce do UFC. Kdo je jeho dalším soupeřem?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Karlos Vémola nám po delší době znova přináší skvělé novinky o sobě i svých plánech. Jeho snaha o návrat do UFC je všeobecně známá, avšak nic není zadarmo. Co Karlosovi brání pro návrat do světového formátu a kdo bude jeho další soupeř? Zjistěte víc!

Karlos Vémola o  zápasech v českém prostředí

Pro Karlose jsou souboje s českými soupeři naprosto bezvýznamné. Podobně jako souboj s Kinclem ho kupříkladu souboj s Peštou nebo Procházkou nikam neposune. Oproti Peštovi byl zápas s Kinclem aspoň ve střední váze, ve které chce Karlos zápasit i v UFC. Pešta je těžká váha a dle Karlosových slov, by mu akorát narušoval statistickou linii výher.

Karlos se jednoznačně cítí jako nejlepší český zápasník, který nemá konkurenci. Na dotaz, do kolika plánuje zápasit, odpověděl jednoduše – „jak budu lidi zajímat a zápasy semnou je budou bavit, tak budu zápasit,, To, co Karlos potřebuje, aby se opětovně dostal do ligy nejlepších je kvalitní a zajímavý zahraniční soupeř, na kterého se můžeme těšit. Karlos totiž dohromady s týmem neustále pracuje na vyhledávání vhodného zápasníka. Nedávno se Karlos zmínil, že to prý bude Američan. Prozatím to jsou pouze spekulace, avšak Karlos nás ujistil, že do dvou týdnu budeme vědět na jisto, jak se věci mají.

Bude Karlos opětovně shazovat?

Terminátor se již několikrát v minulosti vyjádřil, že zápas s Kinclem byl snad jeho posledním zápasem, kdy musel shazovat. Karlosovi se do shazování nechce. Komu by se taky chtělo? Shazování obnáší řadu rizik a ne jeden nezkušený zápasník kvůli tomu již přišel o život. Shazovat podle Vémoly má jenom ten, který to umí, jinak je zaděláno na problém.

Velice rádi bychom přinesly další zajímavé novinky, ale moderní český mediální prostor ještě horkotěžko vstřebává vzestup českého MMA. Věříme, že časem se to změní a zápasníkům budou položeny mnohem lepší otázky. Co myslíte vy, kdo bude dalším Karlosovým zápasníkem?

Za drbomat vám novinky ze světa MMA přináší Jakub

 

Mohlo by vás zajímat
Aleš Lamka o ceně posilovny i plánech. Zjistěte víc!
Filip Grznár vs. Youtube. Stop rubriky o steroidech.
Karlos Vémola vs Samuel Pirát! Výzva na další zápas?
Lamka a neskutečné záběry z nové posilovny!

Sdílet článek

Komentovat článek