Aleš Lamka o ceně posilovny i plánech. Zjistěte víc!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Aleš Lamka se vyjádřil na kolik ho vyšla nová posilovna. 100 tisíc? 200 Tisíc? Tak kolik? To je otázka, kterou si spolu s fanoušky klademe i my. Nová posilovna od Aleše vypadá naprosto skvěle. Kolik teda za ní dal a jaké jsou jeho plány pro tento rok?

Aleš Lamka je silnější, větší a lepší

Aleš Lamka v poslední době skutečně  přibral. Něco na tuku a něco i na svalech. Z našeho úhlu pohledu můžeme jen horkotěžko určit přesný poměr, ale určitě lze vidět silný posun. Silný posun oproti jeho formě 3 roky dozadu. Aleš se nezlepšil pouze na objemu, ale také v síle i technice. Mimo jiné jeho videa jsou čím dál tím více zajímavější, už jenom z toho pohledu, že slouží jako dokumentace jeho viditelného progresu. No zeptejte se sami sebe. Nepřáli byste si být na tom jako Aleš?

Skutečná cena posilovny

Každý kdo se podíval zde na toto video, tak mohl popřemýšlet o přibližné celkově ceně nové posilovny. Aleš Lamka se vyjádřil o ceně pouze za vybavení, respektive rozmezí ceny. Vybavení do posilovny, dle něho přišlo na 250 tisíc až 1 milión korun. Dle nás je cena okolo 500 tisíc. Proč? Protože činky a kotouče tolik skutečně nestojí. Největší gardy zde jsou za věž a leg press. Do této částky ještě  připočteme dalších 250 tisíc za materiál na výstavbu i grafiku a dostaneme se na částku 750 tisíc.

Je to pouze náš hrubý odhad. Ale stoprocentně se cena nové posilovny bude pohybovat v rozmezí 500 tisíc až 1 miliónu. Velice záleží na tom, jak Aleš dokáže šetřit. Každého z nás by taková posilovna stála jinou částku.

Plány na rok 2018

92 Kg na váze určitě a až 300kg na mrtvý tah. Tak nějak se Aleš vyjádřil o svých plánech pro aktuální rok. 92 Kg potvrdil určitě. 300kg na mrtvolu pouze odhadujeme dle množství kotoučů, které si k tomu koupil, a věříme, že této hranice brzo dosáhne. Na webu by také měla být co nejdříve přístupná VIP sekce. Leg press by měl dorazit do týdne a cvičící věž do dvou měsíců. Co myslíte vy, zvládne se Aleš letos dostat na 92 kg váhy a 300kg u mrtvoly?

Za drbomat vám novinky ze světa fitness přináší Jakub

 

Mohlo by vás zajímat
Filip Grznár vs. Youtube. Stop rubriky o steroidech.
Karlos Vémola vs Samuel Pirát! Výzva na další zápas?
Lamka a neskutečné záběry z nové posilovny!
7. díl seriálu jak se stravovat: Vitamíny, jejich funkce i zdroje.

Sdílet článek

Komentovat článek