FattyPillow alias Karel Sivák: Youtuber a Twitch Streamer

FattyPillow, vlastním jménem Karel Sivák, je youtuber a streamer, který si získal srdce tisíců lidí. Ať svým kontroverzním a sprostým jednáním, nebo pak polévání se šlehačkou. Ať už Vám to zní jakkoli absurdně, zjevně to Fattymu vychází.

Fatty je rekordmanem hned v několika ohledech. Za prvních 11 měsíců své kariéry dokázal získat více než 240 tisíc odběratelů na Youtube a přes 150 tisíc sledujících na službě Twitch. Jeho Youtube kanál v půlce roku 2017 odebírá více než půl milionu odběratelů.

Používané přezdívkyFattyPillow, Tlustej Kárl
Pravé jménoKarel Sivák
Věk a datum narození25 let; narozen 15.8. 1992
BydlištěPraha (původně Třebíč)
Povoláníyoutuber, streamer
Měsíční výdělek (odhad)60.000 až 80.000,– Kč
Sociální sítěFacebook, Instagram, Twitch, YouTube

Fatty je původem z Třebíče a v srpnu oslavil 25. narozeniny. Aktuálně však žije v Praze. Jeho příjmy pocházejí zejména z YouTube reklam a donatů na Twitchi. Značky propaguje spíše výjimečně.

Nedávno se také rozhodl začít hubnout, protože jeho neuvěřitelná váha 170 kilogramů sebou nesla nemalá zdravotní rizika. V hubnutí mu pomáhá Super Human Aleš Lamka Fitness. Speciálně pro tuto příležitost Fatty také založil nový YouTube kanál Fattyho cesta, na kterém můžete sledovat jeho proměnu, cvičení, jídelníček a další (máma tam zatím chybí).

FattyPillow Facebook

Text

FattyPillow Instagram

Text

FattyPillow YouTube

Text

Komentovat článek