Simona Krainová obtiskla své rty a navrhla módní kolekci

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Simona Krainová ve svém životě už dělala mnohé, byla a stále je modelka, herečka, občas dokonce moderátorka. V současné době je však hlavně hrdá maminka dvou synů Maxe a Bruna. Novinkou však je, že se nyní stala novou módní návrhářkou, která vytvořila vlastních 11 modelů. Všechny jsou stejné jako ona – nezapomenutelné! Simona se nakonec spojila se značkou Pietro Filipi. Všechny dle jejích vlastních vycházejí přímo z ní.

Nejvíce ikonickým modelem celé kolekce se pravděpodobně stalo zdánlivě basic tričko, které je však ozvláštněno výraznými rty – Simona totiž dostává nejvíce lichotek právě na ně.

A post shared by simonakrainova (@simonakrainova) on

Pietro Filipi X SK

Limitovaná kolekce s názvem X SK vznikala déle než půl roku. Je překvapivě navržena nejen pro modelky. Všechny kousky budou v dostání ve všech klasických konfekčních velikostech! Mimo již zmíněné tričko se můžeme těšit například volné elegantní kalhoty, které se však dají kombinovat jak s teniskami, tak s lodičkami, trendy dlouhou sukni, kterou Simona zkombinovala se sportovním síťovaným tričkem, nebo výrazný vzorovaný overal.

 

A post shared by Karel Vagner (@karelvagner) on

Na akci, kde Simona a značka Pietro Filipi společně svou kolekci připravili, nechyběl ani Simonin manžel Karel Vágner či youtuberka NotsofunnyAny, která Simonu velmi obdivuje. Fotka odhalující hlavní model kolekce na Instagramu sklidila úspěch. Srdíčko jí tak dali například dvorní stylista Simony Filip Vaněk, moderátorka Eva Perkausová i Simonin manžel, který je na ni náležitě hrdý.

A post shared by Karel Vagner (@karelvagner) on

Na všechny modely se můžeme těšit již 12. října nejen ve všech pobočkách Pietro Filipi, ale i v jejich online shopu. Simona má bezpochyby pro módu cit. Vlastně nás trošku překvapuje, že se do něčeho obdobného pustila Simona Krainová až nyní. Vzhledem k tomu, jaký měla kolekce již na tiskové konferenci úspěch, se tak jistě můžeme těšit na další a další projekty.

Na svém Instagramu se také tvorbě kolekce vyjádřila:simonakrainova : Když jsem byla malá,chtěla jsem být princeznou,herečkou,zpěvačkou,pak prezidentkou…🙄😀…máma říkala ať namísto toho raději snim svačinu co mi chystá do školy a nemusí ji vždycky najít pod polštářem v pokoji..🙄🙈prý mám raději jíst a učit se násobilku..ani jedno mě nebavilo..ale bavilo mě snít..sny si nemusíte plnit jen o Vánocích..hlavně nikdy nepřestávejte věřit..sami sobě..naslouchejte řeči svého ❤️..nenechte se odradit, znejistit okolím..je to VÁŠ svět..vaše sny..já si je dnes a denně plním jeden po druhém..teď budu na chvilku návrhářkou☺️už brzy je tady MOJE kolekce oblečení by @pietro_filipiděkuji užasnému týmu za důvěru…díky tomu například vim,že není žadná sranda vyrobit plisovanou sukni🙈😀☝️a doufám a moc si přeji aby se VÁM líbila…už brzy…stay tuned🤗💋💋💋 #pietrofilipiXsk #czechbrand#limited #collection“

Sdílet článek

Komentovat článek