Týnuš Třešničková na dovolené aneb plavky 1000x jinak!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Prázdniny se pomalu blíží ke svému konci, ale spousta celebrit a influencerů plní své sociální sítě fotkami z dovolené.  Nejoblíbenější cílové destinace nejen českých Youtuberek jsou stále přímořské oblasti.

Youtuberka Petralovelyhair si s manželem Mírou užívá slunečného Chorvatska, Anna Sulc pak tráví rodinnou dovolenou v LA, kde v současné době najdeme i Jirku Krále, který má za sebou dovolenou na Aljašce s přítelkyní Kao.

Kdo ale vede pomyslnou fashion dovolenkovou sféru, je bezpochyby Týnuš Třešničková. Mladá Youtuberka tráví již tradičně dovolenou s babičkou a mladší sestrou Martinou, která jde v sestřiných šlépějích. Letos jako svou destinaci zvolily řeckou Krétu a jak je vidět, dovolenou si opravdu užívají.

Týnka nezanedbala ani přípravu na dovolenou a zvolila trendy nehty s exotickým motivem a plameňákem, který je letošní must have! V komentářích je pochválila i již zmíněná Petralovelyhair: „No tak ty jsou top, úplně na dovču 👍🔥“

Dovolenou tráví Týnka pravděpodobně (a zcela pochopitelně) v plavkách. Její Instagramový profil totiž zdobí samé fotky v plavkách. Aby ne, Týnka se nemá za co stydět! Své tělo pravidelné moří v posilovně. O pravidelnosti nemůže být pochyb, neboť každá návštěva je doprovázena fotkou nebo Instastory z posilovny či bezprostředně po ní. Sebevědomí ji jistě přidala i nedávná plastická operace, při které si nechala Týna zvětšit prsa. Zda se operace zdařila se můžete přesvědčit níže, nebo přímo na jejím Instagramu.

Instagram Týnky je v posledních deseti dnech přehlídkou krásných plavek. Aby také ne, Týnka v poslední době navázala nejednu spolupráci a objednala nepřeberné množství krásných kousků. Většina kousků byla objednána z asijských e-shopů.

Spolupráci však navázala i se značkou Relleciga, která se specializuje právě na plavky. Jak Týnuš plavky sluší se můžete přesvědčit v jejím nedávném postu.

Sdílet článek

Komentovat článek