Croptopy všude, kam se podíváš

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Myslím, že asi každý z nás zaregistroval „módní trend“ nošení croptopů (tj. krátkých triček odhalující břicho). Tuto oblibu mají hlavní mladší slečny, teď v létě nejlépe s mini kraťásky nebo mini sukní. Není to ale trošku moc?

Móda dříve a dnes

Dříve se ženy snažily zahalovat a ukazovat co nejméně ze svého těla. Bylo běžné nosit přes léto spíše dlouhé nebo delší sukně max. pod kolena. Dnes mi přijde, že tomu právě naopak, čím kratší, tím lepší. Kdo nic moc odhalí ze svého těla, je úplně mimo nerozumí módě a trendům. Stejně si ale myslím, že by žena (i muž) neměl ukazovat na veřejnosti vše ze svého těla. Ono už některé klasická tílka nebo letní kraťasy ukazují přes parné dny dost.

Co je krátké, to je in

Zlom přišel v období, kdy se tu objevují croptopy, které odhalují až moc. Některé slečny si to samozřejmě mohou dovolit, ale např. chození do školy nebo do města v tomhle oblečení mi nepřijde zcela vhodné. A úplná koruna je, když si slečna pod croptop ještě nevezme podprsenku .. nevím, zda jsem něco z trendů zaspala, ale za mě toto rozhodně vhodné není. Nejhorší na tom je, že tento trend mají v oblibě stále více hlavně velmi mladé slečny ve věku cca 13-19 let. Dnes je prakticky běžné potkat mlaďounkou slečnu v tílku končící pod prsy a k tomu minisukni končící sotva pod zadkem, co má namířeno na výuku do školy. Občas mi přijde, že kdyby tyto slečny vyrazily v plavkách, vyjde to nastejno. Není to ale už trošku přes čáru?

Móda je dnes jiná

Vím doba se mění, a tak možná vám přijdou mé názory zastaralé a zcela mimo. Uznávám, asi jsem v tomto trošku konzervativní, i když stále patřím mezi mladší generaci. Módní trendy se mění, ale přijde mi, že spíše k horšímu. Pokud bych si tuto kombinaci oblečení na sebe vzala před cca 6 lety, rozhodně bych se nesetkala s úspěchem od ostatních. Člověk si může samozřejmě nosit cokoli, je to zcela vlastní rozhodnutí. Ale před obléknutím by se měl každý zamyslet, zda je pro něj oblečení vhodné a zda na to má postavu. Ono není moc pěkný pohled na slečnu s konfekční velikostí XXL v croptopu a nepadnoucích džínách.

Sdílet článek

Komentovat článek