Zimní dovolená, už vybírejte

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Dovolená či jen víkendový výlet přes zimu je váš sen? Teď je ta správná doba vše plánovat a rezervovat. Dovolená na horách, lyžovačka, wellness či vánoční trhy? Rozmýšlejte a rezervujte vše včas a s předstihem. Teď je ta ideální doba!

CK už se předbíhají

Katalogy v cestovních kancelářích na zimu 2019 (dovolená 2019) jsou již dostupné. Až budete mít chvilku, seběhněte si do vaší nejbližší cestovky a požádejte si o tento katalog. Nebo mrkněte na web a rozmýšlejte. Zájezdů je v nabídka opravdu mraky, myslím, že i vybere každý. A dovolená v zimě je moc fajn. Pokud chcete ušetřit nějakou tu korunku za zájezd first minute, rozhodně zbystřete. Včasná rezervace vám může ušetřit až 25 % z celkové ceny zájezdu, což si myslím, že je velmi příjemné. U některých zájezdů mohou jet děti zcela zdarma nebo alespoň s vysokou slevou. Ale pospěšte, za pár týdnů budou ty nejlepší zájezdy vyprodané.

Koukejte na letenky

Pokud je vám termín zájezdu jedno a nevadí vám cestování bez cestovní kanceláře, průběžně koukejte na levné letenky. Dají se vybrat moc fajn destinace za velmi slušnou cenu. Momentálně je velký výběr přes zimu hlavně do Karibiku. Na levné letenky koukejte např. na webovkách cestujlevne.com, letuska.cz, skyscanner a jiné.
A ubytování si seženete za pár minut přes booking nebo Airbnb.

Vánoční dárek dovolená nebo zájezd?

Pokud vůbec nevíte, co dát vašemu partnerovi nebo partnerce pod vánoční stromeček, popřemýšlejte nad nějakým romantických zájezdem. Nemusí to být žádná exotika. Ono i třeba takový prodloužený víkend v lázních kousek od Budapešti určitě potěší každého. Pokud jste aktivní rodina, myslím, že spíše potěší lyžovačka v Alpách nebo túry ve Švýcarsku. Možností je opravdu mnoho, ale rozmýšlejte rychle. Místa v letadlech, autobusech a hotelech se rychle plní, protože cestování přes Vánoce, vánoční svátky nebo zimní sezónu je stále více populární. Pospěšte si!

Sdílet článek

Komentovat článek