Týnuš Třešničková je v nemocnici na JIP

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Slavná česká beauty YouTuberka Týnuš Třešničková  je v turecké nemocnici a domů bohužel zatím nemůže. Během návštěvy v restauraci byla popálena na mnoha částech těla. Jak je na tom?

Týnuš Třešničková nás v minulých týdnech informovala o tom, že má nového přítele a pořád spolu jezdili na mnoho výletů. Na výlet do Istanbulu se těšila a říkala, že to je takový její sen. Vysněná dovolená se ale nakonec proměnila v noční můru.

Týnuš a její přítel Viktor vyrazili do jedné z nejluxusnějších a nejdražších restaurací v Istanbulu vůbec. Restaurace je známá díky tzv. Salt Bae, který má charakteristický způsob solení jídla. Restauraci navštíví denně několik stovek návštěvníků, mezi ně patří např. i David Beckham a jiné hvězdy. Na rezervaci se velmi často musí čekat pěkně dlouho. V restauraci byly často tzv. ohnivé show při servírování jídla. To ale bylo Týnuš a jejímu příteli osudné. Týnuš bohužel dopadla nejhůře ze všech obětí.

Co se tedy stalo?

Díky nepozornosti pracovníka oběma začalo hořet oblečení. Ostatní hosté restaurace se snažili pomoci hasit požár vodou, ale ta vše ještě zhoršila a požár se ještě více rozšířil. Týnuš je popálená na 35 % těla, její přítel Viktor na 15 %. Dále byli zraněni ještě další 2 turisté z Řecka. Týnuš je v péči lékařů na JIPu v istanbulské nemocnici, Viktor je v domácím léčení. Oba se domů vrátí až po té, co se dostanou z nejhoršího. I přesto, že media zpočátku informovala o tom, že Týnuš bude mít zcela zdevastované tělo a obličej a v nemocnici bojuje o život, není to zcela pravda. Její mamka potvrdila, že Týnuš už je na tom lépe a každý den si volají. Určitě bude potřebovat pomoct díky chirurgické plastice a úpravám, ale z nejhoršího je venku.

 

Držmě tedy Týnuš palce, ať se z toho co nejdříve dostane a je brzy zpátky v Čechách!

Sdílet článek

Komentovat článek