Tamara Klusová byla Tomášem podvedena

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Oblíbený zpěvák Tomáš Klus včera ohlásil, že v minulosti podvedl svoji manželku Tamaru Klusovou. Ten, který hlásil, že rodina, láska a štěstí jsou základ. Zklamal tím dost svých fanoušků. Co bude dál, rozvede se snad pár a vše skončí katastrofou?

Tomáš a Tamara

Tomáš a Tamara se vzali 5 let zpátky, mají spolu 3 krásné děti a působili jako dokonalý ukázkový pár. Oba jsou zastánci alternativního životního stylu. Čiší z nich pozitivismus, víra, láska a kouzlo rodiny. Teď se ale Tomáš přiznal, že tak trochu pózoval a lhal! Na svých sociálních sítích oznámil svoji nevěru a dokonce k tomu uspořádal i online live stream, aby to všem vysvětlil. A nebyla to nevěra pouze v rámci tohoto manželství, on bohužel podvedl všechny své partnerky, se kterými měl poměr. To je teprve gól!

Omluva, ale …

Tamaře se sice Tomáš omluvil a veřejně prohlásil, že je moc rád za její odpuštění. Mnoho fanynek sice doufalo v opak, ale je vidět, že Tamara je opravdu milovník své rodiny. Nicméně myslím, že je z toho všeho dost zmatená. Omluvu sice přijala, ale jistě ji to není zcela příjemné. Jejich manželství se teď probírá nejen na sociálních sítích, ale i v tiskovinách. A Tamara je trošku uzavřená v kruhu. Je matkou 3 dětí, se kterými tráví nejvíce času, je na mateřské. Práci sice nemá, ale přivydělává si jako influencer na sociálních sítích. Pokud by snad rozmýšlela o jejich rozchodu a rozvodu, je jasné, že by se sama o děti finančně postarat nemohla. Proto je dost možné, že raději Tomášovu omluvu přijala a udělala za tím tlustou čáru. Veřme, že jim to bude klapat a nic podobného se již nebude opakovat.

Dle mého názoru Tomáš dost zklamal mnoho svých fanynek, kteří věřili, že opravdoví princové ještě existují. Vždy se stavěl za to, že láska, rodina, děti a soužití je to nejvíc, co si můžeme přát. A teď je to zcela jinak. Pózoval nebo prostě jen sprostě lhal? Ani bych se nedivila, kdyby za tato svá nepravdivá tvrzení dost svých fanoušků ztratil! Je vidět, že je to bohém se vším všudy.

 

 

Zdroj fotek: Instagram

Sdílet článek

Komentovat článek