Robinsonův ostrov: jak skončili účastníci první řady a kde je jim konec?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Usedáte opětovně každé pondělí a středu k televizním obrazovkám a sledujete pořad Robinsonův ostrov, ačkoli Vás normálně televize nechává zcela chladnými? Já taky. V druhé řadě této show o přežití se na nás opět hrne výkvět českého národa. Asi 4 fittness trenéři, 6 modelek a x barmanů se rozhodlo přežít 40 dnů na opuštěném ostrově před ostřížím zrakem kamer a vyhrát pořádný balík peněz. Jak jsou na tom účastníci z první řady a kde je jejich sláva?

Marek Orlík

Vítěz první série pořadu Robinsonův ostrov se snažil prosadit už v průběhu samotného vysílání první řady. Zveřejňoval fotky jako na běžícím páse, založil si Youtube channel, na který ke každému dílu nahrával videa typu Q&A (čili otázky & odpovědi).

Všechna sláva, polní tráva. Po odvysílání pořadu o něj přestal být zájem, jeho content na Youtube už nebyl zajímavý a běžný život Marka Orlíka nikoho moc nezajímal. Videa ohledně tématu Robinsonův ostrov sledovalo okolo 30 tisíc lidí. Jeho vlogy o cestování ani ne 3 tisíce.

Co dělá teď? Stihl dostudovat bakalářský obor na obchodně-podnikatelské fakultě, přestěhovat se do Prahy, kde si pronajal byt se svým „spoluostrovníkem“ Martinem Vévodou. Také stihl půjčit peníze své kamarádce Kamči Lindové alias Camie, která je známou veganskou Youtuberkou. Ta se svou společnicí Markétou založila veganské bistro Blue vegan pig shop.

A post shared by Marek Orlík (@orlik.marek) on

Martin Vévoda

Kamarád Marka i jeho spolubydlící měl a jistě i má moderátorské ambice. Při vysílání první řady pořadu Robinsonův ostrov moderoval pořad Jak to vidí Robinsoni. Na svém Instagramu v BIU dokonce zveřejnil, že moderování je jeho přání číslo jedna.

V poslední době docela propadl módě, jeho Instagram je promyšlený a stylový. Zmatené fotky jsou pryč a sleduje ho skoro 30 tisíc lidí.

A post shared by Martin Vevoda (@m_vevoda) on

Petra Palusková

Rozhodně nejvýraznější ženská účastnice Petra pokračuje ve své dráze modelky. Ještě před účastí v Robinsonově ostrově nafotila odvážné fotky do pánského časopisu a začala se pyšnit titulem Playmate.

Po skončení pořadů Robinsonův ostrov byla na sociálních sítích velice aktivní a snažila se udržet na výslunní zuby nehty. Trošku marně. I zájem o její osobu opadl.

Naivní Petru měli všichni na hloupoučkou nanynku, avšak pozor. Petra si dokázala najít partnera z dobrých kruhů a chystá svatbu.

Nika Doneová

Nika dokázala vytěžit z účasti v show Robinsonův ostrov asi nejvíce. Má téměř dvakrát více odběratelů než ostatní finalisté. Ukazovala všechno – co jí, s kým se stýká, svého přítele, svou práci. Po skončení pokračuje ve své původní profesi a živí se dále jako vizážistka pornohereček.

A post shared by NIKA (@nikadone) on

Iveta Stará

Pamatujete si nejstarší účastnici Ivetu? Trafikantka, která hned první den zakopala jídlo ostatním? Celé to mělo být jako pojistka udržení v soutěži Robinsonův ostrov. Avšak to by nesměla zapomenout, kam to všechno schovala…

Nicméně, po skončení soutěže Iveta výrazně zhubla a začala si pořádně užívat života. Dle vlastní slov paří jako v osmnácti.

A post shared by Iveta Stará (@ivetastara) on

Sraz účastníků soutěže Robinsonův ostrov

Někteří zůstávají stále v kontaktu. Na začátku zimy strávili společný víkend na horách, navštívili Ivetu doma a Marek dokonce strávil víkend s účastníky druhé řady.

A post shared by Marek Orlík (@orlik.marek) on

Sdílet článek

Komentovat článek