„Protekční fracek“ Pavel Novotný veřejně urazil Gábinu Partyšovou, kdo další s ním souhlasí?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Pavel Novotný vletěl do českého šoubyznysu rychle a dravě. Pod přezdívkou Protekční fracek komentoval a stále komentuje dění v branži na svých sociálních sítích. V minulosti jsme se s ním potkávali na portálu eXtra.cz, kde byl dokonce šéfredaktorem pořadu Prásk, který moderoval. V jeho postavení mu pomohlo mimo jiné i to, že je synem baviče Petra Novotného.


Terčem Pavla Novotného byl v minulosti už kde kdo. Například modelka Agáta Prachařová nebo Kateřina Kristelová. Spor s Kateřinou dokonce vyvrcholil tím, že Pavel nafotil naprosto totožné fotky jako Kateřina do svého kalendáře – často nahoře bez. Nikdy však nezmínil její jméno, podobnost však nezapře. V dokumentu Český žurnál: Dělníci bulváru pak dokonce Kateřina (která o kameře netušila) slibuje Pavlovi společnou noc za napsání dobrých článků. Dokument je stále možno shlédnout v archívu České televize.

Pavel nemá obecně se svou nahotou sebemenší problém, na své sociální sítě je umisťuje docela často.

Pavel Novotný vs. Gábina Partyšová

Včera měl asi Pavel dlouhou chvíli, a tak se rozhodl rozhoupat další vlnu. Na svém Instagramu zveřejnil fotku tvrdě urážející moderátorku Gábinu Partyšovou. Právě Gábina se totiž stala tou, která ho jako moderátora bulvárního pořadu Prásk vystřídala. Fotka, na níž si Pavel vyfotil s krávou, je doplněna komentářem: pavel_protekcni: Potkal jsem Gabrielu Partyšovou #krava #gabrielapartysova #marekvitjepodvodnik 

Fotka za 18 hodin své existence získala téměř 300 odpůrců Gábiny Partyšové. Toto zdánlivě malé číslo je však téměř dvojnásobek Pavlova průměru – tedy pokud nesdílí fotku svých dcer nebo Marka Víta, ty se stávají mnohem oblíbenějšími s větším počtem liků. Mezi lidmi, kteří srdíčko k fotce přidali, můžeme například najít i moderátora Libora Boučka či zpěvačku Martinu Pártlovou. Mezi likujícími se však objevily někdejší „celebrity“ – jako je moderátorka Martina Gavriely nebo finalista první řady Česko hledá Superstar Julian Zahoranský.

Ačkoli na Pavlovy fotky na Instagramu reaguje často srdíčky i komentáři Pepa Kokta, na tuto nikterak nezareagoval. Pepa je totiž bývalým manželem právě Gábiny Partyšové.

Sdílet článek

Komentovat článek