Prokletí pořadu Farmář hledá ženu? Už druhý účastník spáchal sebevraždu

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Pořad Farmář hledá ženu je mnohdy pořadem pro skutečné fajnšmekry. Naivní farmáři a slávychtivé panenky se již čtyřikrát před zraky televizních diváků snažili najít tu pravou lásku svého života. K úsměvným situacím, kdy městské dámy vstoupily do rozbořených stavenišť, které většina farmářů nazývala svým domovem, jsou však přidány i situace smutné. Již dva účastníci, které jsme v pořadu Farmář hledá ženu doprovázeli v jejich cestě za láskou, spáchali sebevraždu.

Olí Řebíčková

Olí byla první účastnicí, která se rozhodla sama svět opustit. Spáchala sebevraždu pár měsíců po dotočení celého pořadu. Shodou okolností usilovala o srdce Jana „Indiána“ Pokorného, který je druhým (a doufejme, že i posledním) účastníkem, který se rozhodl dobrovolně skončit se životem. Vše se stalo ještě před tím, než byl odvysílán první díl nové série. TV Prima po dlouhém rozhodování nakonec sérii odvysílala.

Jan „Indián“ Pokorný

O smrti farmáře a koňáka Honzy informoval jako první Pavel Novotný na svém Facebooku. S – dle vlastním slov – složitým člověkem se rozhodl veřejně rozloučit takto:

Pro všechny, kdo toto složité hovado, co mělo rádo zvířátka, ženy a život a víc dobrého o něm říci nedovedu, znali, mám smutnou zprávu. „Farmář“ Honza „Indy“ Pokorný je po smrti. Našli ho před pár hodinami – prý zrovna zapadalo slunce, což by se mu líbilo – na známém místě pod Kuňkou, kousek od jeho koní. Odešel dobrovolně. Budiž ti země lehká, Indiáne!“

Pro všechny, kdo toto složité hovado, co mělo rádo zvířátka, ženy a život a víc dobrého o něm říci nedovedu, znali, mám…

Zveřejnil(a) Pavel Novotný Oficiální dne 24. leden 2018

O mrtvých jen v dobrém

Lidé ihned využili Pavlova statusu, aby si ulevili a naposledy a házeli špínu na čerstvě zesnulého člověka. Zda oprávněně, či nikoli – to už necháme na vašem uvážení. My však ctíme toto pravidlo. „O mrtvých jen v dobrém“.

Sdílet článek

Komentovat článek