Proč asi?!? Lucie Šilhánová zakázala svému partnerovi při porodu mluvit!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Kolegyně Leoše Mareše a Patrika Hezuckého z Ranní show na Evropě 2 včera porodila. Lucie Šilhánová se stala novopečenou maminkou malé holčičky, jejíž jméno neváhala zveřejnit na sociálních sítích. A jak že dcerku pojmenovala?

Lucie své těhotenství na sociálních sítích neprožívala tak, jako třeba Hanka Reinders (Mašlíková), která zaznamenávala úplně vše, avšak ani kompletně neskrývala. Pár dní před porodem se pochlubila dokonce poslední fotkou s bříškem.

Porod byl asi (jak jinak) psychicky náročný. Dle všeho měl Lucčin partner dokonce zakázáno mluvit. Za všechna příkoří se však nakonec svému milému na Instagramu před zraky všech sledovatelů omluvila: „Tobe lasko @jarek_cerny dekuju za neuveritelnou podporu,jo a uz zase muzes mluvit,kdy chces😉pri porodu si mohl jen hladit a drzet,ja vim😂promin❤️“

Největší záplavy lásky však přirozeně patřily novému přírustku v rodině: „Dekuji ti holcicko moje, ze sis za svou mamu vybrala prave me🙏Asi ti to jeste tak milionkrat zopakuju! Chtela jsem to od rana nekolikrat vzdat,ale to,co prislo minutu pred ctvrtou,mi tu bolest,vysileni, more slz,okamzite a natrvalo vynahradilo.#nasedcera #laska #cista #opravdova #bezpodminecna #navždy“

Lucie Šilhánová: #Johana #nasedcera

Lucie Šilhánová s partnerem Jarkem se rozhodli dát své dceři krásné jméno – Johana. Malá Johanka se má určitě čile k světu. Aby taky ne, během jejího prvního dne života na Instagramu do komentářů přálo jen to nejlepší téměř 1500 lidí a dalších skoro 30 000 dali fotce srdíčko.

Mezi „komentářovými gratulanty“ se objevil i Leoš Mareš a jeho snoubenka Monika Koblížková, kteří si zrovna užívají dovolenou na ostrově Bora Bora.

Srdíčko fotce se rozhodla dát velká řada slavných maminek – ať už těch novopečených či teprve nastávajících. Mezi nimi se tak objevila Nikol Štíbrová, Sandra Parmová, Gabriela Lašková či Michaela Ochotská.

Novopečeným rodičům moc gratulujeme! 

Sdílet článek

Komentovat článek