Porod a mateřství: Jak to Hanka Mašlíková zvládá?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Hanka Mašlíková (Reinders) se po porodu syna Andrease vrátila zpět na televizní obrazovky. Ačkoli je stále ještě v šestinedělí, rozhodla se vrátit do pracovního procesu téměř v plném nasazení a poprvé promluvila o komplikacích ohledně porodu a kojení.

Návrat do Snídaně s Novou

Syn Andreas se narodil teprve 10. srpna, ale Snídaně s Novou Hance nedala spát. Již 6. září se vrátila do práce a odmoderovala své první ranní živé vysílání. TV Nova na svém Instagramu sdílela fotku, na které je Hana společně se svými kolegy z Novy a zpěvákem Albertem Černým, který představil ve vysílání nový klip své kapely Lake Malawi.

A post shared by Snidane (@snidanesnovou) on

Jak už to však na sociálních sítích bývá, v komentářích se strhla vlna nevole, kdy měli fanoušci Snídaně s Novou potřebu vyjádřit svůj názor. Objevují se zde výkřiky o tom, že Hanka není dobrá matka, měla by zůstat doma a užívat si dítě.

Nástup do práce se však Hanka Mašlíková nechtěla zanedbat, a tak ani ne 3 týdny po porodu nechala miminko na hlídání a vyrazila do svého dvorního salónu New You, kde ji kadeřnice dala do pořádku vlasy. hanamaslikova: „Andreaskova babička už byla nedočkavá, kdy bude alespoň chvilinku hlídat, takže jsem toho na dvě hodiny využila a skočila si do kadeřnictví za mou nejšikovnější @martina.kosnarova. Chci se tomu našemu malinkatému pokladu líbit.😉👶🏼❤️#mamina #nove #vlasy #barva #materska #mum #new #hair #color #colorhair #hairstyle #hairinspiration #blonde #maternity #maternityleave 👱🏼‍♀️💇🏼😊👶🏼“


Hanka své těhotenství prožívala opravdu zodpovědně a dokumentovala téměř každý den a každý pokrok svého v té době nenarozeného miminka. Po porodu však nastal zlom a Hanka se přestala Instagramu hlásit a výrazně se odmlčela. Rozhodla se přece jen trochu stáhnout a šťastné období si užívat pouze v rodinném kruhu. hanamaslikova: „Přišly nám stovky krásných gratulací k narození našeho Andreaska a já vám za ně chci opožděně moc poděkovat. Nemůžu na všechny gratulace odpovídat, protože svůj veškerý čas chci věnovat našemu malému pokladu, což doufám všichni pochopíte.😉Zároveň chceme Andreaska nechat rozkoukat, takže si ho zatím budeme užívat v soukromí bez zveřejňování fotek. Každopádně si moc vážím toho, jak na nás myslíte.😊Děkuju!🙏🏼#czechwoman #czechgirl #happy #happymum #childbed #mother #blonde #home #maternity #maternityleave 👶🏼❤️“

Porod, mateřství, kojení

S návratem na televizní obrazovky však Hanka Mašlíková začala být sdílnější a otevřenější. Promluvila dokonce i blíže o svém porodu. Hanka celé těhotenství plánovala spontánní porod. S kontrakcemi již do porodnice dorazila, avšak po nějaké době se bohužel zastavily. Lékaři tak usoudili, že porod císařským řezem je nevyhnutelný. Poté přišly další komplikace, kdy nezačal působit epidurál a Hana tak musela do celkové narkózy. Miminko se však narodilo zdravé a tatínek si jej mohl poprvé pochovat.

Další komplikace však nastala v případě kojení. Hanka byla už v průběhu těhotenství lékaři upozorňována na skutečnost, že je kojení vzhledem k velikosti jejich implantátů velký risk. Implantáty by se mohly v důsledku zvětšených prsou z důvodu laktace protrhnout či prosakovat. Nikdo z lékařů tak nemohl vyloučit, že by se látka neobjevovala v mateřském mléce.

Po porodu bylo rozhodnuto, že dítě bude muset být na umělé výživě. Hanku tato skutečnost velice tíží a se slzou v oku přiznává, že kdyby mohla vrátit čas, nikdy by si prsa nezvětšila. Pozdě však bycha honit. 

Současně se svěřila, že původně chtěla mít z důvodu svého věku jen jedno dokonalé dítě, které si náležitě rozmazlí. Mateřství ji však zcela pohltilo a možnost druhého miminka už nevylučuje.

Hanka se však nakonec „syna“, který je údajně celý tatínek, rozhodla ukázat. Jsme rádi, že humor Hanku Mašlíkovou neopouští ani v mateřství. hanamaslikova: „Všichni mi říkají, že Andrýsek je celý tatínek @andre.reinders , takže jsme se rozhodli, že vám malého konečně ukážeme.😂Je to malý šikulka, je mu teprve měsíc a už sedí, akorát ty vousy nám dělají trošku starost.😳😂😂😂#my#husband #my #baby #crazy #crazymother #love #babyboy #baby #photomontage😂😂😂🙈“

Sdílet článek

Komentovat článek