Nikol Štíbrová ukázala poprvé syna kamarádkám z tria 3v1, jak to dopadlo?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Pokud byl (a ještě bude) letošní rok v něčem zajímavý a jedinečný, je to rozhodně v počtu narozených miminek. Loňská zima byla asi dlouhá, neboť sociální sítě jsou v současné době zaplaveny fotkami těhotenských bříšek, které přirozeně nahrazují fotky čerstvě narozených dětí. Typickým příkladem je i Nikol Štíbrová.

Jedním z vrcholně očekávaných dětí byl i syn Andreas moderátorky Hanky Mašlíkové. Miminko, které si však dalo v poslední době nejvíce načas, je syn Nikol Štíbrové. Nikol poctivě dokumentovala na svůj Instagramový účet celé těhotenství. Celých 9 měsíců zásobovala své sociální sítě svým pohledem na věc, vzhledem k jejím příspěvkům se však pravděpodobně nejednalo o typicky popisované nejkrásnější období ženy, které dle sociálních sítí naopak například prožívala již zmíněná Hanka Mašlíková.

Mathias se nakonec narodil císařským řezem, jelikož byl do poslední chvíle otočen zadečkem dolů. Fakt, že na něj čekala velká část uživatelů českého Instagramu dokazuje to, že si fotka vysloužila téměř 70 tisíc liků, přestože fotky Nikol mají v průměru okolo 10 tisíc srdíček. Hlavním prvenstvím, které si malý Mathias bezpochyby vysloužil, je titul nejvlasatějšího dítěte českého Instagramu. Přesvědčte se sami:

Mimo Nikol a jejího partnera Martina mají přirozeně neuvěřitelnou radost i Nikčiny kolegyně z tria 3v1 Martina Pártlová a Veronika Arichteva. Obě se nemohly dočkat, až se stanou tetami a Mathiase náležitě přivítají. Mathias si však naštěstí pro Veroniku Arichtevu dal načas a přišel na svět až po plánovaném termínu. Veronika se tak stihla vrátit z dovolené v Africe, kde byla se svým manželem – režisérem Biserem Arichtevem. Nikol je již doma z porodnice, a tak se mohla uskutečnit první návštěva celého tria. Martina přidala na svůj Instagram k fotce #musimetiporiditpartaky. V současné době se tak jedná spíše už o kvartet, třeba se v budoucnosti dočkáme i kvinteta.

A jak velkou radost měl naopak malý Mathias ze svých nových tetiček? To zase ukazuje příspěvek Martiny Pártlové:

Sdílet článek

Komentovat článek