Lowcost zábava na volný čas

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Když se koukneš do peněženky, tak se ti chce brečet? Ano, školní rok už nám dávno začal, volného času ubylo, tím pádem možnost si přivydělat na nějakých brigádách je menší. Ale i tak můžeš ve volném čase dělat aktivity, které zase tolik nestojí. O jaké aktivity se jedná?

Společenské hry

O společenských hrách už tu byl článek minule, ale určitě stojí za připomenutí. Stačí, když se sejde fajn parta přátel nebo rodinní příslušníci a můžete si spolu užít moc fajn odpoledne nebo večer. Stačí jen různé stolní nebo karetní hry, k tomu nějakou muziku a popcorn a je to! Hry máte možná spojené s dětstvím, ale věřte, že i v dospělosti si s nimi vyhrajete a je to moc zábava na volný čas!

 

Výlety se studentskou slevou

Od 1. září 2018 se nám změnily podmínky pro studentské slevy ve vlacích a autobusech po celé ČR. Teď mohou studenti jezdit až se 75 % slevou kamkoliv v rámci republiky. O podmínkách a využití si přečtěte více na oficiálních stránkách dopravců.
Prakticky tedy můžete vyjet za pár korun někam do přírody nebo na nákupy do většího města. Pokud se sejde parta kamarádů (studentů), zkuste si vyjednat i skupinovou slevu a opět něco málo ušetříte. Cestovat je teď o to snazší, tak si na to najděte čas.

Dobrovolničit

Být dobrovolníkem nemusí být jen otrava, ale i zábava a skvěle strávený čas! Zkuste se poptat v místních nemocnicích (zvláště na oddělení LDN), senior domech, ale i např. domech pro postižené nebo v dětských centrech. Tam všude dobrovolníky shání a je jich velký nedostatek. Je to sice zcela neplacené aktivita, ale věřte mi, že ty zkušenosti vám to všechno vrátí. Ono úsměv nebo milá slova postarší babičky mnohdy hřejí na srdci více než plná peněženka.

 

Pokuste se trávit volný čas smysluplně a využijte hon naplno. Ne vždy musíte platit několik stokorun za zábavu, spíše naopak. Dnes je mnoho možností, jak ušetřit, jen se o ně musíte zajímat a hlavně je využívat!

Sdílet článek

Komentovat článek