Kdy požádá Jirka Král Kao o ruku?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Jirku Krále jistě všichni moc dobře znáte. Mladý YouTuber, který se zpočátku proslavil jako účastník reality show Farma a poté začal natáčet videa na YouTube. Asi nejvíce se proslavil při charitativních online streamech. Dnes patří mezi špičku českých YouTuberů s nejvíce odběrateli a shlédnutími.

Kdo je Jirkova přítelkyně?

Jirka se dal před časem dohromady s Karolínou Benešovou, kterou možná znáte pod nickem jako Little Kao (má vlastní blog www.littlekao.com). Je docela dost aktivní i na instagramu. Kao pochází z majetné rodiny, její otec je úspěšný podnikatel. Několikrát byli na rodinné dovolené a vzali s sebou i Jirku. Lety 1. třídou či zaoceánské plavky jsou samozřejmostí. Jako rodina již mají určitý standard a troufám si říct, že economy class už si jen tak dobrovolně nevyberou.

Karolína má tu výhodu, že nemusí pracovat, jelikož ji finance obstarávají rodiče. Se svoji sestrou a mamkou sice vyrábí korálkové náramky, ale jsem si jistá, že to je pro ně spíše jen taková menší brigádka. Oni nepotřebují vydělávat peníze, dostatek jim vydělává rodinná firma.

Bude svatba?

Little Kao má sestru dvojče, Moniku, která se teď nedávno vdávala. Jejich velkolepou a luxusní svatbu jste mohli sledovat všude možně po sociálních sítích ať už u Moniky nebo u Karolíny. Sice nevím, kolik bylo na svatbu pozvaných hostů, ale pokud se podíváte na fotky, výzdoba, oběd, pohoštění, šaty, účes, atd, vyšly na nemalé peníze. To ale samozřejmě pro Benešovy není problém. Dvojče Karolína byla na svatbě jediná svobodná slečna a tak při házení květiny neměla konkurenci. Tak, co myslíte, kdy jí Jirka Král požádá o ruku?

Jako pár už jsou spolu docela dlouho. Pořád spolu cestují, užívají si mládí a vše prezentují na své sociální sítě s mnoha sledovateli. Ale i tak už jim oběma hne na 30 let a možná by bylo na čase se pomalu usadit. Myslím, že Jirka by už pomalu měl promýšlet, jak Karolínu požádá o ruku, protože teď už je to doslova žádoucí.

 

Tak co myslíte, požádá ji ještě letos a svatba bude příští léto nebo se k tomu odhodlá až později?

Sdílet článek

2 komentáře

Komentovat článek