Český Instagram má své královny: kdo se v této kategorii umístil?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Pokud máte Instagram a sledujete nějakou známější ženu, ať už je to herečka, moderátorka, modelka či Youtuberka, včera Vám jistě neutekl fakt, že se ty nejlepší z nich sešly na jednom místě.

Lifestyle magazín Proc ne?!, který vychází společně s Hospodářskými novinami, totiž chystá ve svém zářijovém čísle speciál o královnách českého Instagramu. A koho, že považují Hospodářské noviny za hvězdy sociálních sítí z řad žen?

Jako důkaz, že Proč ne?! Magazín vybral správné adeptky, slouží fakt, že se každá z nich pochlubila na sociálních sítích backstage fotkou. Celý styling byl laděn do pánského, poměrně tvrdého stylu.

1. Nikola Čechová – Shopaholic Nicol (560.000 followerů)

Královnou českého Instagramu je bezpochyby Nikola Čechová. Je jednou z nejodebíranějších a nejúspěšnějších Youtuberek na české scéně. Časopis Forbes ji v roce 2015 zahrnul mezi 77 nejvlivnějších osob na sociálních sítích, kde se objevila na 42. pozici. V roce 2016 obsadila už 10. příčku. Její Instagram sleduje k dnešnímu dni téměř 560 tisíc lidí.

2. Simona Krainová (303.000 followerů)

Další královnu Instragramu odebírá více než 303 tisíc lidí. Modelka, občasná herečka, maminka a nově i módní návrhářka Simona Krainová je velice aktivní především na Instagramu. Téměř denně představuje svou práci, svého manžela Karla Vágnera i své syny. Je tak velkou nejen módní inspirací tisíce žen.

3. Monika Bagárová (250.000 followerů)

Pomyslnou třetí příčku, alespoň co se počtu odběratelů týče, obsadila zpěvačka Monika Bagárová. Ta je autorkou krásného, uceleného, stylově čistého Instagramového profilu. Více než 250 tisíc lidí nahlíží do jejího soukromí. Monika, jakožto milovnice módy, nejčastěji zveřejňuje své outfity. Často ale narazíme i na společné fotografie s jejím mladším přítelem.

4. Nela Slováková (210.000 followerů)

Instagram rodačky z Brna, vítězky reality show Hotel Paradise a módní návrhářky ve sféře plavek Nely Slovákové je přehlídkou luxusu, značkových kousků a dávky kontroverze. Nele slouží její Instagram hlavně jako nástroj pro vyjádření vlastního názoru na svět a lidi v něm. Její profil sleduje přes 210 tisíc followerů.

5. Andrea Verešová (190.000 followerů)

Modelka, Miss Slovensko 1999 a maminka Andrea Verešová je pyšná majitelka krásné postavy. Na svém Instagramu ji dává náležitě na obdiv a spousta jejích příspěvků je zaměřena právě na prezentaci její postavy. I přesto se zasloužila o to, že se každodenně stává inspirací pro  téměř 190 tisíc lidí.

6. Monika Koblížková (160.000 followerů)

Poslední, alespoň do počtu odběratel, je Monika Koblížková. Sympatická módní redaktorka a přítelkyně Leoše Mareše se pyšní Instagramem s více než 160 tisíci sledovateli. Právě Leoš Mareš je největším fanouškem Moničina Instagramu, oceňuje jeho propojenost, promyšlenost a stylovou sjednocenost. Jako důkaz vytvořil speciální fotoknihu se všemi jejími příspěvky ode dne, kdy se s Leošem poznali.

Sdílet článek

Komentovat článek