Eva Feureislová z Vyvolených ukazuje, co z vás udělá „pár“ plastik a botox

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Eva Feureislová je někdejší účastnice Reality Show Vyvolení. Dívka je dychtící po slávě tak moc, že se nebojí lecco investovat. Nejčastěji svou hrdost a peníze.

Peroxidová blondýnka s prodlouženými vlasy, plastickými operacemi a opravdu zvláštnímu pohledu na svět se strašně ráda vidí v centru pozornosti a udělala by snad pro to všechno. Jediná Reality Show, které se zatím nezúčastnila, je snad Farmář hledá ženu.

Bohužel se zatím moc nedaří a na svém kontě se pyšní necelými čtyřmi tisíci sledujícími. Opravdu ale nechápeme proč. Co slovo, to perla.

Pokud se vám také při pohledu na její fotky zdá, že vše není tak, jak si z televizní obrazovky pamatujete, máte pravdu. Eva Feureislová  prošla určitým procesem. Nebo spíše plastickou chirurgií. Prošla několikrát plastickou chirurgií.

Její dmoucí se prsa z otevřeného dekoltu fungující jako lákadlo bohatých a vlivných mužů ale ještě není to nejhorší. Mnohem horší je to, co se z obyčejné holky stává. Donatella Versace. A to nechceš.

Eva Feureislová: „Life in plastic is fantastic“, 2018

Celým procesem, jak dívka k umělé hmotě na obličeji přišla, se Eva Feureislová sama pochlubila. Na fotce typu „před a po“ je nejděsivěji vidět co se stane, když propadnete závislosti na botoxu. K tomu trošku duckface a hurá „pracovat do Dubaje“. Jako modelka samozřejmě.

evcaf8: Life in plastic is fantastic👸🏼🔝Jaky nazor mate na plastickou chirurgii a esteticke zakroky vy?👀💉Velke diky patri hlavne @renatahandlova 😍Nejlepsi z nejlepsich!!!! 🔝 #plasticsurgery #progress #aestheticsurgery #blondie #blondgirl #czechgirl #praguegirl #happy #rhinoplasty#botox #diet #vegetarian #biglips#uglyduck #hairextentions #permanenteyebrows #juvedermlips#photooftheday #picoftheday #iphonesia #instaphoto #instapic @plasticsurgery @plastikmagazine @plastic.touch“

Samotné hashtagy „mírně“ napoví, že onen progres nemá na svědomí jen botox, ale operace nosu, dieta, zvětšení rtů, permanentní obočí, …

A tak končí poučení o tom, jak to vypadat nemá…

Sdílet článek

Komentovat článek