Domisha je opět těhotná!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Mamu Domishu, partnerku Petra Melicheríka (tedy Erika z Viral Brothers) jistě všichni dobře znáte. Spolu s Erikem mají malého syna Anakina, který nedávno oslavil 2 roky. A včera pár oznámil velkou novinu – čekají dalšího potomka!

Erik, Domisha a Anakin

Erik s Domishou procházeli poslední dobou větší krizí ve vztahu a ani spolu moc volného času netrávili. Loni byli celé léto spolu u bazénu, výletili a letos skoro vůbec. Dominika byla hlavně doma s Anakinem, Erik byl sám ve Viral house a pracoval si na svých věcech, což bylo vidět i v jejich instastories Pokud už dorazil domů, strávil nějaký ten volný čas s nimi, ale nedá se to porovnat s loňským rokem.  Fanoušci Erika dokonce několikrát viděli v diskotékových klubech a barech v Olomouci, kde byl ve společnosti jiných slečen. A že to nebyly pouze kamarádky byla zcela jasné z jejich divokých tanečních kreací. Takže se i pochopitelně spekulovalo o rozchodu toho páru. Ale pravděpodobně krizi zažehnali a Domisha Erikovi odpustila i jeho večerní taneční večírky.

Druhé těhotenství a její povinnosti?

Domisha se sama přiznala, že celé léto jí nebylo nijak zvlášť dobře. Toto těhotenství prý nesnáší moc dobře. Je pravda, že byly pořádná vedra a ona naslibovala fanouškům mnoho soutěží a hlavně velkou letní giveaway, ale nic z toho nebylo. Jistě jste o této velké soutěži informováni z instagramu. Ona původně plánovala snad 12-15 balíčků, ale zatím odeslala sotva 3 z nich. A zbytek jí stále leží doma a balíčky jsou zapomenuté. Však kdyby jí s tím pomohl Erik, měli by hned vybrané výherce a sjet na poštu není zase takový problém. Nebo, že by v tom bylo ještě něco jiného?

Je očividné, že jejich vztah není tak idylický, jak tomu bylo na začátku vztahu. Jen doufejme, že dítě, které Domisha čeká, nemá sloužit jako stmelovací prostředek mezi oběma. Jelikož to by ale vůbec nemuselo fungovat a potom to dopadne katastrofálně.

Sdílet článek

Komentovat článek