Diana Kobzanová si pořídila štěně i přes zákaz Frolíka, jaká byla jeho reakce?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Modelka, moderátorka a Miss bez korunky Diana Kobzanová nás na sociálních sítích prostě baví. Její Instagram je plný ironie a jízlivosti, která často směřuje na její kolegyně z branže.

Avšak Diana si umí stejnou legraci udělat i ze sebe, svých modelkovských manýrů a póz, a také ze svého přítele a otce její dcery – hokejisty Michaela Frolíka. Své bezprostřední pocity často sdílí ihned na své Instastory, často nenalíčená a v teplácích, což vždy náležitě okomentuje. Ano, i modelky nosí tepláky!

Avšak v posledních měsících přišla změna. Diana přišla o milovaného pejska, desetiletou fenku bullíka Miu,což nakonec vedlo až ke smazání celého profilu na Instagramu. Vytvořila profil nový – DianaKobzanovaPrivate, kde dle vlastních slov přidává jen nejbližší přátele. Mezi takové se řadí například stylista Filip Vaněk, redaktorka a přítelkyně Leoše Mareše Monika Koblížková či herečka Veronika Arichteva.

Diana se však k veřejnému Instagramu vrátila! Zprvu sloužil pouze jako památka na zemřelého pejska, avšak po krátké době přišla s nápadem charitativních tašek. Pod hastagem #Miuska se nyní skrývá téměř tisíc spokojených zákazníků, kteří se rozhodli tašku zakoupit a přispět na konto  Nadačního fondu NEJEN SRDCEM tak společně s Dianou, která po odečtení nákladů, daruje celý výtěžek opuštěným či týraným psům. Z každé tašky tak putuje 127 Kč právě na ně. Pokud byste také rádi přispěli, zakoupit můžete ještě poslední kusy v prodejnách Super Zoo!

Diana je však svéhlavá a tak situaci ještě posunula dále, bez svolení přítele Mr. Fro (jak ho Diana interně na svém Instagramu přezdívá) pořídila nové štěně! O jakou rasu se jedná, se podělila na svém Instagramu společně s prvními pocity. Michael Frolík si dle slov Diany nakonec zvykl a dokonce může štěně spát i v jejich posteli.

Michael Frolík však nového člena rodiny musel brzy opustit, v Montrealu mu začala druhá část letní přípravy. Společnost mu tentokrát bude dělat bratr. Příspěvek nezapomněla okomentovat ani Diana Kobzanová, a to slovy:“ dianakobzanovaprivate….at ti taky chvili slouzi nekdo jinej🙄😄😄“

A post shared by @michaelfrolik67 on

Sdílet článek

Komentovat článek