Dáda Patrasová vs. Monika Štiková! V čem se utkaly a která vyhrála?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ruku na srdce, kdo z nás si občas (ehm, často…) nějaké to selfie nevyfotí. A kdo z nás ho zveřejní, aniž by ho „trošku“ vylepšil? Lidí, kteří vkládají na sociální sítě své fotky bez jakéholi filtru nebo přikrášlení, bychom spočítali na prstech jedné ruky. Nejčastějším důvodem pro takto, řekněme „naturální“ fotky je to, že prostě jen neví, jak na to. Monika Štiková i Dáda Patrasová znají tajemství na to, jak filtrem na fotce vyvolat dojem, že jste 2D.

Monika Štiková

Těžko říct, zda je vlastně Monika Štiková ještě celebrita. Možná „celebrita“ a i ty se počítají. Známá maminka ještě známejší dcery v poslední době výrazně zhubla, změnila svou nepřirozenou barvu vlasů na trošku přirozenější odstín, ale stále to je málo. Hezky vyšpulit, trošku to umělecky rozmazat, přidat filtr. Hlavně, že jde vidět, jak jsem si pěkně nalíčila dnes oči. Počet liků: 168.

Krasny vecer pratele… Zveřejnil(a) Monika Stikova dne 4. leden 2018

 

A že vás máme rádi, zde malý bonus. Počet liků: 13

Zveřejnil(a) Monika Stikova dne 4. listopad 2017

 

Tuto formu, řekněme výstřednosti, po ní zdědila i dcera Ornella. Naši slovenští bratia mají na tuto situaci takové lidové moudro, „jaká matka, taká Katka

Dáda Patrasová

Dáma, která se však stala nekorunovanou královnou českého filtru, je v mém srdci Dáda Patrasová. Instagram má založen celkem čerstvě a naprosto mu propadla. Propadla také automatickému vylepšování fotky, díky které vypadá jako 2D Dáda. Posuďte sami, jak jí to sluší v mlze. Pro zajímavost – tato fotka se líbí Josefu Koktovi, který je zetěm Dádiny sokyně Moniky Štikové. Proč nelajkuje fotky i tchýni, to netušíme. Počet liků: 591

I Dáda Patrasová má dceru. Anička je však hezká, mladá holka se vkusem a nejde v maminčiných šlépějích jako Ornella. Asi se spíš potatila.

A zde ještě malý bonus. Počet liků: 960 (opět Josef Kokta)

Která z těchto dvou žen je vaší 2D královnou?

Sdílet článek

Komentovat článek