Carrie Kirsten a její změny

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Carrie Kirsten a její změny

Carrie Kirsten, původním jménem Petra Zítková, je mladá slečna, která se živí YouTubem a instagramem již docela dlouhou dobu. Je známá svými kontroverzními názory a činy. Co teď zase tato mladá slečna provádí?

Kdo je Carrie Kirsten?

Carrie natáčí videa na YouTube již pěkných pár let dalo by se říct, že se jedná o jednu z průkopnic české YouTube scény. Již v mládí na sebe upozornila tím, že si nechala změnit své jméno v OP na Carly Kirstenová a nechala se předčasně zplnomocnit. Na střední škole si požádala o individuální plán a naplno se začala věnovat videím a propagací na instagramu.

Co má zase za lubem?

Jakmile oslavila 18 let, udělala si řidičák a díky spolupráci má k dispozici i nové auto, které hojně využívá skoro každý den. Nedávno se přestěhovala s novým přítelem do bytu v Praze a začala dost cestovat. Nyní nastoupila na soukromou VŠ (Vysoká škola finanční a správní)a všude rozhlašuje, jak je škola super. Ale paradox je, že jí semestr začala teprve tento týden, tak jak to mohla např. před měsícem vědět? Je také dost zajímavé, že už měla na “své” VŠ přednášky o marketingu a sociálních sítích. Jo, to by se líbilo asi každému studentovi 1. ročníku, že?

Je vidět, že Carrie nemá o peníze nouze, jelikož si své tělo začala zkrášlovat různými kosmetickými úpravami. A to nemluvím o tetování, které zdobí její tělo ještě z doby puberty. Myslím tím hlavně úpravu obočí a teď v nedávné době také výplní rtů kyselinou hyaluronovou. Bohužel si tyto úpravy asi dost zamilovala a neví, kdy přestat. Z fotek mi přijde, že má rty tak velké, že pomalu ztrácí mimiku.

Škoda, je jí 20 let a už si své tělo takto ničí, což je velká škoda. Možná by si měla vzít příklad se své mladší sestry Andy Coconut, která se věnuje tanci a s Carrie se nedá srovnávat!

Sdílet článek

Komentovat článek