Byla Anna Šulcová svědkem teroristického útoku?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Anna Šulcová je YouTuberka a influencerka, které má ráda cestování. To jistě všichni dobře víme. Před nedávnou dobou vyrazila do USA, kde s jejím taťkou procestovala LA, národní parky a teď je s kamarády v New Yorku. Tam se ale stalo něco, co sama popisuje jako katastrofu. O co se jedná?

Kampaň v New Yorku

Díky kampani se zmrzlinou Manhattan se vydala čtveřice YouTuberů do New Yorku – Adam Mach, Míša ze Style with me, Jitka Nováčková a Anna Šulcová. Původně tam měli naplánovaný fajn program, ale vše se změnilo jeden večer. Ten den Anna potkala Shawna Mendese a dokonce 2x. A docela si tím spamovala celý den své sociální sítě. A večer šla Anna s Adamem na koncert, který už ale tam optimistický nebyl.

Večerní koncert

Koncert (v rámci festivalu) se konal v Central Parku a dle statistik byla na koncertě přes 60 000 diváků. V průběhu koncertu návštěvníci slyšeli velkou ránu a propukla panika. Všichni začali utíkat z koncertu pryč, i přesto, že nevěděli, co se pořádně děje. Anna s Adamem udělali to samé a dav fanoušků je strhl. Anna v průběhu útěku prý dokonce i ztratila boty a běžela celou cestu bosa. Cestou potkali mnoho policejních a hasičských vozů, což je utvrdilo v tom, že se jedná o katastrofu a jediné, co v tu chvíli chtěli, bylo utéct a být zpátky na hotelu.

Dle oficiálních zpráv od policie tam pouze spadla hlučně těžká bariéra, ale lidi z toho udělali velkou aféru a mysleli si, že se jedná o bombový útok. Rozběhli se z koncertu pryč, aniž by věděli, co se opravdu stalo. Anna s Adamem tomu ale nevěří a na svých instastories přesvědčují, že tomu tak nebylo a věří, že se jednalo o bombový útok. Anna to dost dramatizuje a brečí, což vlastně vůbec nebylo třeba. Koncert asi po hodince opět pokračoval tentokrát už za přítomnosti policie. Což jednoznačně nasvědčuje tomu, že se o opravdový bombový útok nejednalo, všichni jsou v pořádku a nikomu se nic nestalo.

Sdílet článek

1 komentář

Komentovat článek