Boom těhotných všude okolo nás

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Mnoho influencerů, bloggerů a YouTuberů je momentálně těhotných. A to ve všech věkových kategoriích. Být těhotná a být matkou není nejjednodušší. Je to snad nějaká nová móda, které nás má všechny pohltit?

Jistě valná většina uživatelů sociálních sítí zaznamenala, že mnoho influencerů je momentálně těhotných. Výhodu to má v tom, že dost z nich dostane mnoho věcí pro děti jako spolupráce, proto jejich profily jsou teď přeplněné výbavičkou pro děti nebo dětským nábytkem. Jasně, pracují z domova, tak nemají o co přijít. A kdo že je mezi těmi těhotnými?

Těhotní influenceři

Jistě všichni dobře znáte přítelkyni Erika z Viral Brothers Mamu Domishu, že? Je opět těhotná! Už spolu čekají druhé dítě, prvním byl Anakin, kterému jsou 2 roky. Spekulovalo se, že tento pár má velkou párovou krizi. Dominika dlouhou dobu těhotenství nepřiznala, i když to už na ní bylo pěkně vidět. Jen doufejme, že si nepořídili potomka jen za účelem stmelení vztahu a rodiny.

 

Další těhotná je i bloggerka Anie Songe. Se svým, dnes již, manželem jsou spolu od střední školy. V mládí dost cestovali (Londýn, Thajsko, Bali) a snažili se přijít na způsob podnikání a pasivního příjmu. To našli až na Bali, kde nyní spoluvlastní resort, kam jezdí Češi a Slováci na dovolenou. Anie navíc píše knížky (Továrna na sny, Příběhy z VesMíru), loni vydala i kalendář, zabývá se tvorbou bižuterie, má vlastní produkty (trička, plecháčky atd). Staví si domeček z Jizerských horách a vlastní byt na samotě. Vypadá to, že mají ideální život, že? Věřím, že po narození miminka budou ještě šťastnější.

Další těhotná je i Sára Holanová. Bývalá přítelkyně YouTubera Fatty Pillow a milovnice psů. Sára se s Fattym rozešla na live streamu a fanoušky dlouhou dobu vše řešili. Fatty byl z rozchodu hodně dlouhou dobu špatný, teď je již ale vše v pořádku. Mladičká Sára ale nezahálela a v lednu se dala dohromady s nynějším přítelem a teď oznámili, že čeká dítě. Oba jsou ale dost mladí, sotva se nastěhovali do malého bytečku 1+1 na Praze 4 a teď budou řešit ještě miminko .. no nevím, zda se tu dá mluvit o zodpovědnosti, protože mi přijde, že dítě bude mít další dítě. Doufejme, že se budou mít rádi i po porodu a vše neskončí tragédií.

 

A kdo myslíte, že bude další? Já to tipuji i třeba na Shopaholic Nicol nebo její kamarádku Kateřinu z My Cooking Diary.

 

 

 

Zdroje fotek: Instagram

Sdílet článek

Komentovat článek